Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl szigorú lennék? A lányom...

Túl szigorú lennék? A lányom szeretne egy 9 centi magas magassarkút,13 éves szóval rosszul teszem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra célzol (mert kicsit zavaros a kérdésed), hogy nem akarod neki megvenni, én is neked adok igazat.
2016. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném neki.
2016. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
lehet, csak éretebb a korához képest és már tudja milyen szakmát szeretne művelni, ha felnő.
2016. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se engedném neki.
2016. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy miért kell neki, majd szépen győzd meg arról, hogy valójában miért nem kell neki. Jobb módszer, mint ha egyszerűen megtiltod neki, aztán zsebpénzből egyszer úgyis megveszi titokban.
2016. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Elmondanám neki, hogy ultra gáz amikor a tizenéves lánykák billegnek és majd nyakukat szegik a platformos és egyéb magassarkúkban. Kiegyeznék egy elfogadható hosszban, amiben menni is tud, illetve huzamosabb ideig állni is.

Ja és kérdést sem menő kiírni a szülő szerepébe bújva. Attól, hogy mit írunk, a szüleid gondolhatják az ellenkezőjét.

2016. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 8. osztályos ballagásomra kaptam egy 9 centis magassarkút. Nem titokba vettem,anyukám vette nekem,és még csak kérlelnem sem kellett! Így egyeztünk,hogy ha már nem nő a lábam,választhatok olyat. Én kérek elnézést,hogy nem lettem azóta sem testét pénzért áruló,mint ahogy az egyik válaszoló utalt erre. Tudtam benne menni,nagyon szeretem a mai napig,és alkalmakkor sokat hordom.(És amúgy az is tévedés,hogy csak a merészebb lányok hordanak magassarkút. Én-kis túlzással-apáca beállítottságú vagyok,mégis szeretem hordani.)
2016. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
Ha nem modell akar lenni,akkor ne vegyél
2016. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem vettek anno magassarkút, de én nem vennék, kicsi hozzá és amúgy engem is kiröhögtek benne az osztálytársaim, mivel ők még nem kaphattak ilyet. Biztosan csak irigyek voltak. De szerintem 13 évesre nem való magassarkú, főleg nem 9 centis.
2016. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Hát ha már nem nől a lába akkor ugye elméletileg lehetne.

Másrészt vannak bizonyos sztereotípiák.Ezek vagy zavarnak vagy nem.

A prostizással nem értek egyet.attól még nem prosti valaki hogy hord ilyet,az csak egy dolog hogy az igazi prostik egyfajta kellékként hordják elég gyakran méghozzá.ez az ő dolguk.

Ennél is lényegesebb hogy egy 9 centis magassárkú azért erősen erotikus tőltetű viselet tehát aki még nem aktiv szexuális téren,jobb ha vár még pár évet.

Mindezt nem összemosni a prostizással még egyszer mondom.

Tehát ha még sosem repültem nem hordok pilótasapkát.

2016. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!