Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Család előtt ciki szőrösen...

Család előtt ciki szőrösen mutatkozni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,eddig évszaktól függetlenül szőrtelenítettem,de idén úgy döntöttem,hogy télre nem teszem,mert semmi értelme.Barátom nincs, engem nem zavar,viszont a családom látja,mivel térdnacis a pizsim,és néha fürdő után bugyiban is látnak. Észrevettem,hogy megnézik,de semmit nem szólt egyikük sem.

2020. dec. 10. 06:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
2%
Valszeg nem ez a megszokott. Ha zavar, máshogy öltözz.
2020. dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az en csaladom magas ivben lexarja hogy hol vagyok szőrős es hol nem, ha a hazban vagyunk ugyis 0-24. Nyaron persze mas, kinn a napsutesben sokkal jobban kijon egy nagyon szoros lab pl, az meg magamnak is rosszul esik mikor meglatom, le is szoktam szedni akkor
2020. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen mindegy, hogy család vagy nem család. Bármikor adódhat olyan élethelyzet, hogy pl dokihoz kell rohanni, és nincs idő puccba vágni magad. Én pasi létemre azt vallom, hogy mindig próbáljunk meg az alap dolgokra figyelni.
2020. dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

3-as, pasiként könnyű. A nőknek csaknem az egész testüket szőrteleníteniük kell, míg a férfiak borostásan is elfogadottak. Egy férfinek elég megmosni az arcát és már puccba is van vágva. Szóval szerintem ne hasonlítsd össze a két dolgot.

A kérdezőnek: úgy csináld, ahogyan neked kényelmes. Ha zavarnak a pillantások, takard el magad. Senkinek nincs köze a testedhez.

2020. dec. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd a fenébe, a család az tojik rá... Ismernek,mégis minek kéne miattuk kinlódj? Hugomnak bőrgyógyászati gondja volt. A párját sem érdekelte,hogy bizony nem sima női lába van. Az intim helyeken testször nyírót használt.

Nálunk nem ciki. Én magam sem vagyok csupasz. Mellkasamon vastag bunda van mégis a nyaralóban siman elvagyok egy boxerben..

2020. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nagypofájú lévén tuti megjegyezném viccesen, mikor látom, hogy nézik, hogy:"Nyugi, nyáron nem vagyok jeti!" :D vagy ha zavar téged, hosszú pizsi. Vagy ne foglalkozz vele, téged nem zavar és kész.
2020. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, ha nem követed a divatot. A szőrtelenítés a bőr- és a nőgyógyászok szerint is egészségtelen.
2020. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én ha nő lennék, biztos tojnék a szőrre, de bebugyolálnám magam rendesen. Nyáron, hát...na azt nem tudom. :)
2020. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálam az a furcsa, ha szőrtelenül mutatkozok a család előtt...

19L

2020. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Egy férfi is öltözhet elegánsan, trimmelheti a testszőrzetét stb. Plusz a borosta is ápolja és karbantartás néz ki jól, és gyorsabban nő, mint egy lábszőr... Szóval nem gondolom eget rengetően hosszú időnek rányomja a lábra a habot és lekapni a szőrt. 5 perc szerintem mindenkinek kellene hogy legyen saját magára.
2020. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!