Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezdek el remegni ha...

Miért kezdek el remegni ha valaki beszol?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám van hogy ha valakivel komfliktusba keveredek akkor egyszerüen mintha bepánikolnék elkezd mindenem remegni még a beszéd is nehezen jön . Nem vagyok pedig egy célnaszár gyerek de nem tudom mi ez régen soka edzettem elégjó izomtömeget szedtem fel és akkor is ez volt nem félek vissza szolni de egy poharat nem birnék felemelni . Hogyan tudom ezt megváltoztatni magamból ?24/f
2020. dec. 11. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az idegtol.
2020. dec. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagy izmos. Valószínűleg alapból idegesebb típus vagy az átlagnál, és az önbizalmad se lehet a helyén, frusztrált lehetsz. Már előre félsz h le ne blokkolj. Azért az h egy poharat se bírnál megemelni elég durva, sokan nem bírják a konfliktust de ez már nem egészséges. Én felkeresnék egy pszichológust mert valószínűleg mélyebben gyökerező oka van és fiatal vagy még ahhoz h beletörődj.
2020. dec. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyes légzéstechnika segít ilyenkor (orron mélyen beszív, szájon lassan kifúj). Ez lazítja az izmokat, és felkészít arra is, hogy ha esetleg a verbális abúzust követően az illető fizikailag is próbálkozik, gyorsabban és hatékonyabban tudsz reagálni/kontrázni.
2020. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elönti hirtelen az adrenalin a tested.
2020. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adrenalin
2020. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!