Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kezdek el remegni már...

Miért kezdek el remegni már csupán csak attól ahogy velem ordibálnak?

Figyelt kérdés
Én is visszamondom a magamét elég rendesen de folyton remegek. Ezt hogy lehet megszüntetni? Mert ha utcán belémkötnek már csak egy nagyhangú embertől összesz.arom magamat és akkor vége.
2010. aug. 17. 20:34
 1/7 anonim válasza:
ugyanez van velem is:S ha ordibál velem akérki is,remegek:S félünk és azért van
2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felmegy az adrenalinszinted,vagy erősen lámpalázad van.

Ha beiratkozol valami küzdősportra,kb 2 hónap alatt megszokod,aklimatizálódsz hozzá.

Régen csőlátásom volt bunyó közben.Erre is van külön edzésmódszer.

2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is megvan ez a problemam, de nem a felelemtol remegek, hanem a visszafojtott indulattol, neha meg fulladok is es sirnom kell, h megkonnyebbuljek...sajnos.
2010. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nekem is ez a bajom hogy visszafojtom az indulataimat. Lehet ha 1 pofont kapnék már neki mernék menni az ellenfelemnek?

Apám mindig azt mondja csak addig félek amíg 1-szer jól meg nem vernek.

2010. aug. 17. 21:20
 5/7 anonim válasza:

N.Ádám válasza

Há basszátok meg mé folytod el ? amugy faterodnak igaza van csak addig félsz míg át nem esel a tűzkeresztségen ...

2010. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez hülyeség, van pár heg (felszakadt szemöldök, szemhéj) az arcomon ami utcai kocsmai bunyókból lett, nem vagyok egy puhány gyerek verekedni is tudok kűzdő sportoltam is, de mégis parázok mindig mindenen és remeg a lábam verekedés után biztos, de lehet közben is csak az nem tűnik fel. Gondolom a streszre reagálsz így, félelem+adrenalin miatt..
2010. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tested így reagál a stresszre,és a félelemre.Megszüntetni nem tudod,mert nem akaratlagos reakcióról van szó.Kerüld az ilyen helyzeteket,az átlagembernek nem ordibálva telnek a napjai.
2010. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!