Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek kondizni, sose...

Most kezdek kondizni, sose csináltam még, és akármilyen kis súlyt használok elkezdek remegni, ez az edzetlenségtől van? Menyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Igen valószínű azért van mert nem vagy hozzászokva, bár én ilyet még nem tapasztaltam.
2010. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 éves
2010. máj. 23. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy érti, hogy egy idő után, nem igaz? Nekem is szokott, pl. ha húzódzkodásnál már csinálom egy ideje, és akkor az izmok szépen úgymond 'megremegnek', vagy lábemelésnél is szokott ilyesmi kialakulni.


Két-három edzés után szerintem már jobban belejössz, és elmúlhat.

2010. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, azonnal elkezd első emelésnél vagy felülésnél mindíg
2010. máj. 23. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Remegésnek 2 oka lehet: kifárasztottad az izmot vagy magnézium hiányod van. Szedj magnéziumot és ha elmúlik tőle akkor az volt a gond, ha nem, akkor pedig csak edzettlen vagy és majd belejössz.
2010. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

SZERINTEM attól lehet hogy nagyon izgulsz, de ez majd elmúlik 1-2 hét után nekem ez volt és szerintem ettől lehet neked is !!


és ezért legyetek szívesek ezért a válaszért ne nyomjatok nem hasznost kösz

2010. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!