Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az embernek...

Mi lehet ennek az embernek velem a baja, hogy szó nélkül lekoptatott egyszer csak messengeren? Pedig előtte hetekig tűrte, hogy írogatok

Figyelt kérdés
Hetek óta írogattam neki minden nap néhány üzenetet, és azt mindvégig megmondta őszintén, hogy nagyon furcsállja hogy így írogatok, hogy élőben még egyszer se beszéltünk. Viszont igyekezett ettől függetlenül intelligens, normális lenni velem, visszaírt naponta néhányszor normálisan. Nem volt érdeklődő persze, csak válaszolgatott. Gondoltam hogy hamár ilyen normális, nem baj hogy írok neki, és válaszolgatni fog nekem a végtelenségig. Aztán a héten egyszer csak, minden előzmény nélkül, szó nélkül lekoptatott, azóta se írt többet, meg se nézi már az üzeneteimet, pedig semmi különöset nem írtam vagy kérdeztem a korábbiakhoz képest. Mi üthetett bele így hirtelen, amikor direkt meg is kérdeztem még pár hete és azt mondta nem fog lekoptatni, nem baj hogy írogatok csak furcsa?
2020. dec. 11. 10:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam találtam valakit aki ugyan furcsállja hogy írogatok neki, de lenyelte, elfogadja
2020. dec. 11. 10:09
 2/9 TR75 ***** válasza:
100%

Ha nem vagy troll, akkor:

"Pedig előtte hetekig tűrte, hogy írogatok"


Ennyi. Ő maga nem akart tőled semmit, és azt remélte, hogy ha kevés szóval válaszol, nem minden üzenetre, akkor előbb-utóbb észreveszed, hogy "nem keresi kifejezetten a társaságodat".

Nem bátorított, mindössze nem mondta ki határozottan, hogy oké, a témát megtárgyaltuk, élje mindenki tovább az életét. Valószínűleg emiatt sem hagytad annyiban a dolgot, mert megérezted, hogy határozatlan, vagy legalábbis nehezen utasít el másokat/konfliktuskerülő.

Abból, amit írsz, az jöhetett le neki, hogy tapadós-nyomulós vagy.

2020. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megunta hogy zaklatod
2020. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves szeretett volna lenni és remélte, hogy pár kedves szóval megelégszel, ehelyett teljesen ráakaszkodtál, így részéről jogos, hogy elege lett belőled.


Pontosan ez az oka, hogy sose válaszolok olyannak, akivel élőben sem beszélgetek. Senkinek nem kell, hogy valaki érdektelenül zargassa, csak mert nincs társasága.

2020. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbált normális maradni veled, te meg visszaéltél vele és végre betelt nála a pohár. Ne álmodozz hogy majd egyszer lesz valaki aki sajnálatból a végtelenségig elviseli ahogy zaklatod, mert nem lesz. Nem tudom mi visz rá téged erre az alja viselkedésre, de így a büdös életben nem lesz normális emberi kapcsolatod, azok nem így épülnek fel.
2020. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom hogyan kéne normális emberi kapcsolatokat kialakítani. Mióta élek gondom van ezzel
2020. dec. 11. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Megelégelte az írogatásod.

Velem is történt ilyen, igaz, élőben (valaki mindig odajött hozzám beszélgetni), én meg kedves akartam lenni, így tűrtem egy ideig. Nem volt valami jó időszak folyton attól félni, hogy mikor futok össze vele. Ez megtanított arra, hogy küldjem el határozottan azt, aki nem veszi az adást abból, hogy röviden és semlegesen válaszolgatok...

Ő nem akart veled beszélni, de nem szeretett volna megbántani, ezért inkább így oldotta meg. Miért kellene bárkinek is elfogadnia, hogy írogatsz nekik?

2020. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott ronthatod el, hogy túl gyorsan akarsz mindent. Persze nem ismerlek, nem lehetek benne biztos. A barátságok lassan alakulnak ki, és ha túlzottan rácuppansz valakire és minden pillanatban írsz neki, attól könnyű megijedni.
2020. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TR75 ***** válasza:
100%

#8

Ott a pont. A túl gyors kötődés irritáló vagy/és ijesztő tud lenni.

2020. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!