Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt a leghülyébb kifogás...

Mi volt a leghülyébb kifogás amivel a legjobb barátod/barátnőd, haverod lemondta a programotokat? Vagy lekoptatott?

Figyelt kérdés
Meg tudtál bocsátani neki? Én már eljutottam arra a szintre hogy nincs jövője a barátságunknak. Nálatok hol volt az a bizonyos pont?
2015. márc. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Barátomnak tekintettem a lányt, mivel több nem lehetett köztünk. Egyszer megbeszéltük, hogy csinálhatok róla néhány fotót (rajzokhoz kelletettek)

Kétszer is megígérte, aztán facebookon lemondta, mert neki nincs rá ideje (bullshit), meg, hogy nem szereti, ha fényképezik (Ja azért van annyi képe (nem selfie) fent facebookon, instragramon, meg azért is vett a napokban részt egy facebook-os nyereménynjátékban, ahol egy fotózás volt a nyeremény), na meg, hogy mert válnak a szülei. :)

Később ,meg már azt vágta a fejemhez, hogy beteges vagyok, mert kíváncsi voltam a valódi okra.

2015. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább én vagyok az, aki lekoptatja az embereket. Aszociális vagyok és egy idő után mindenki idegesít a férjemen meg a családomon kívül, így már barátaim sincsenek, de nincs is rájuk igényem. Szerencsére egy idő után mindenki megunja a próbálkozást.

Amivel lekoptattam őket: megjött; közös szabadnapunk van a férjemmel; kimegyek a szüleimhez vidékre; szalad a lakás; aznap dolgozom.

2015. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nem igazán programot mondott le csak azon akadtam ki hogy sosem válaszolt nekem az üzeneteimre pedig láttam hogy fenn van olykor még meg is nézte mit írtam de csak azért sem válaszolt. Elegem lett belőle, és megkérdeztem hogy miért nem válaszol. Azt mondta legutoljára pl. azért nem mert megírta az üzenetet de "elfeljtette" megnyomni a küldés gombot. Hát hogyne...
2015. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt találta ki,azért nem jött el a szülinapi bulimra,mert mielőtt elindult otthonról,ivott,és útközben igazoltatták a rendőrök,és bevitték:D

(sosem hallottam még ilyet,fényes nappal,gyalogost ???)

2015. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nálam ilyenek voltak:

-naggggyon sokat kell tanulnom (erre kiderült nem egy alkalommal, hogy hétvégén volt ott nála másik barátnő, és egész hétvégén zenét hallgattak meg sminkeltek... már nem azért, ha programja van, mással bandázik, azt teljesen megértem, de ne hazudjon, mert az úgyis kiderül)

-mostanában nem szereti a zárt helyeket (kb. 2 nappal később diszkózni volt... akkor én koncertre hívtam)

-vizsga után van, és nagyon fáradt, aludni fog (facebookon láttam, hogy 3 órát Farmville-ezett, utána érdekes módon bulifotók...)

(ez 2 különböző ember volt)



Jó, mondjuk nekem is sikerült olyat mondanom, ami cinkes volt... amikor rámakaszkodott egy csaj, és minden percét velem akarta tölteni, a végén már azt mondtam, "lehet, hogy délután fáradt leszek", mert nem tudtam mást kitalálni :D.

2015. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!