Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak?

Egyemke kérdése:

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Bementem egy lány live ébe instan, aki bekovetett. Volt bennt a live be egy srác is. kicsit késobb o is bekovetett. Aztán rám írt a fiú. Elég sok ideig beszélgettünk mindig felhozoty egy témát, és sokat kérdezett pl:hogy megy a suli, milyen napod volt. Mikozben beszélgettünk UGY VERT A SZIVEM, izgultam hogy nehogy valami rosszat irjak. Egyébként a srac ugtan annyi idos mint en, es ugyan abban a varosban is el.PLS SEGITSETEEK! Soha nem irt még rám egy srac sem. Meg nincs is kint instan rolam kep. Ugy hogy nem is tudom miert irt ram.Lehet azért mert bekovettem tik tokon is? 😅😂

2020. dec. 11. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Uncsi
2020. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Remélem 10 éves vagy.
2020. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

20 perce töltöttem fel az új videó mát. 🙂 🇨🇦

[link]

2020. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vantel ***** válasza:
0%
Bekövetés? Az meg mi? Biztos valami ratyiság.
2020. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vantel ***** válasza:
0%
Ratyi video.
2020. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát én is fiú vagyok, én is szoktam ráírni lányokra, de csak mert unatkozom és jó érzés veletek beszélgetni nemtom miért meg azt sem, hogy aki rádírt mit akart, de én erre tudok gondolni.
2020. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Te 10 év alatti lehetsz. Ha nem, akkor az nagyon nagy szégyen, hogy nem tudsz helyesen írni.
2020. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!