Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire az első...

Miért félek ennyire az első talitól? Ez normális?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy srácot és tök jól el szoktunk beszélgetni szinte mindenről,mindennap beszélünk elég sokat és hétvégén fogok vele találkozni.

ő 15 éves én 16 és tuti nem kamu mert már képet is cseréltünk hívásozni meg holnap fogunk,de persze a biztonság kedvéért a bevásárlóközpontba szerveztük az első talát.

Esetleg tudnátok témákat mondani amikről tuduk beszélgetni?

kicsit izgulok is már arra is gondoltam hogy lemondom és kitalálok valamit hogy miért nem tudtam elmenni mert ennyire félek de ez nem lenne jó ötlet

Normális hogy ennyire félek a talitól?

Eleve eléggé félénk vagyok élőbe és félek hogy ha meglátom meg se fogok tudni szólalni..

16l



#fiú #találkozás #inernetes ismerkedés
2020. dec. 14. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

De semmiképp se "agyald szét" az egészet. Úgyis eldől élesben, hogy összeilletek-e vagy nem.


Készülj kérdésekkel, hogy közös témát találjatok, ez jó ötlet. Kedvenc filmek, zenék, időtöltések, bármi. Biztos lesz közös érdeklődés és téma, csak meg kell találni. (Ha meg semmi sem, akkor úgysem életképes a dolog.)


A legfontosabb, hogy ne izguld túl, és add önmagad. Ne akard jobban a kapcsolatot, mint azt, hogy önmagad lehess. Ez a kulcsa szerintem.

2020. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!