Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírnád hogyan rontottad el...

Leírnád hogyan rontottad el az életed?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezen a kérdésen én hangosan felröhögtem.

Levázolom a jelenetet:


Én otthon egyedül egy laptoppal az ölemben böngészem a gyakori kérdéseket miközben egy kakaót iszogatok. És egyszer csak megjelenik az a kérdés előttem, hogy "hogyan rontottad el az életed?". Köszönöm ezt a kedves feltételezést lol

2020. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A megszületésemmel kezdődött, sérülten születtem.
2020. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már óvodás koromban sikerült elhíznom.Nem emlékszem,hogy csináltam,de mindenki csúfolt/undorodott tőlem,beleértve a szüleimet is.(Hozzáteszem,jogosan,úgy néztem ki,mint egy vágásérett zsírdisznó.)

Emiatt zárkózott lettem,és megtanultam gyűlölni magamat,ez azóta is tart(bár lefogyni sikerült,csak közben tönkrement a térdem).

2020. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Büfészakra mentem tanulni, ráadásul az is elég nyögvenyelősen ment, mert egy online játék függővé tett és minden gondolatom akörül forgott. Nem tanultam, nem foglalkoztam a jövőmmel/önismerettel, nem jártam diákmunkára, nem barátkoztam stb.

Később szerencsére leszoktam a játékról és találtam jól fizető munkát, de azt nagyon utáltam. Vannak terveim, de akaratgyenge vagyok, ezért lassan haladok velük. Gyakran elvesztem a motivációt és olyankor nem csinálok semmit, mert úgy érzem, 30 évesen még csak ott tartok a karrierépítésben, ahol más 18-20 évesen.

Párkapcsolatom se volt még, már el se tudom dönteni, hogy egyáltalán akarok-e vagy sem, világ lúzerjének érzem magam amiatt, hogy ami másnak tök természetes dolog (ismerkedés, összebújás, randizás stb.), az nekem vmiért kivitelezhetetlen feladat.

Csak ennyi 💁🏻‍♀️

2020. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
2020. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem rontottam el az életem. A körülményekhez képest az átlagot hoztam ki belőle, de ez se nem elrontás, se nem felülemelkedés.


Hibákat mindig vét az ember, de igazán ezeket jobb esetben kijavíthatja és ugyanúgy talpra állhat.

2020. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy törölve lett a válaszom.
2020. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Olyan párt választottam, aki nem szeret, tele van jellemhibákkal, önző, energiavámpír, mindennek a tetejébe teljesen életidegen vagy stílustalan hozzáállása van egy csomó mindenhez, a házaséletünk meg egy nulla. De annyi egyéb gondom volt az életben amúgy, hogy mire ráeszméltem, hogy kivel is élek együtt, már ott tartottam, hogy vagy elhagyom, és nem lesz gyerekem már, vagy maradok vele, ha szeretnék.
2020. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másoknak akartam megfelelni. "Jó gyerek" akartam lenni. Rossz dóntéseket hoztam.
2020. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: Ne haragudj, hogy megkérdezem, de miért hoznál életre egy ilyen házasságba egy gyereket? Abba nem gondoltál bele, hogy neki mennyire szar lesz?
2021. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!