Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni egy ilyen...

Mit lehetne tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyik közeli rokonommal nagyon megromlott a kapcsolatunk, mivel egyikünk sem felel meg a másik elvárásainak (van, amin én tudnék változtatni, ha nagyon akarnék, és van, amin nagyon nehéz nekem is, hiába próbálom megoldani), így sokat veszekszünk. Néha felmerül bennem a gondolat, hogy nyitni kellene felé és törekedni a békére, de általában pont ilyenkor szokott lenni egy újabb nagy veszekedés, ami során olyan mélyen megbánt, hogy elmegy a kedvem az egésztől. Mi lenne a jó döntés szerintetek?

2020. dec. 15. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezt erőltetni. Hiába rokon, ha nem vagytok ennyire közös nevezőn. Hagyni kell egymást békén.
2020. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én családokhoz képest szerintem sehol se vagy, én ezeket megtanultam elengedi, általában még szokott lenni egy próbálkozás és ennyi. A rokonok se értenek mindenbe egyet, és nem feltétlen barátok
2020. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rokonainkat nem mi válaszuk és nem mindig jövünk ki velük sokszor egy igaz barát többet ér. Tapasztalatból tudom.
2020. dec. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!