Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen tök...

Mit lehet tenni egy ilyen tök kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés
Abszolút motiválatlan és boldogtalan vagyok a jelenlegi munkahelyemen. kb csak arra jó hogy keresek egy kis pénzt de ennyi. Az álmaim megvalósítására nagyon kevés, a munka jellegét és egyéb munkahelyi körülményeket is egyre jobban unok. De nagyon más alternatívám egyáltalán nincs. Talán csak rosszabbat találnék... Mit tehetne az ember ilyen kilátástalan helyzetben?
2017. nov. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
go abroad
2017. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt is max mosogathatnék, vagy hasonló, meg lakhatnék valami tömegszállón nem tudom hány idegen emberrel. Az még jobban visszalépés.
2017. nov. 7. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

informatika? codecool, yellowroad?


kiképeznek és csak akkor fizeted ki nekik ha találsz munkát és megkerested az árát...


egy kitörési pont

2017. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi munkahelyem számomra sem túl motiváló és inkább pénzkereseti lehetőség, de én munkán kívül tanulok, és azzal akarok majd foglalkozni, tehát van célom és teszek azért, hogy elérjem. Ha neked is van olyan, amivel szívesen foglalkoznál, akkor kezdd el képezni magad abba az irányba, és legyen az a cél, hogy azt elérd.
2017. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 3 - Van hétvégi képzésük? Amikor én néztem ezeket, akkor a tantermi oktatás kizárólag hétköznapokra volt meghirdetve. Így maradtam a könyveknél egyedül, meg amit a neten elérek.
2017. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!