Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen berugni?

Milyen berugni?

Figyelt kérdés
Még sosem rugtam be, csak szilveszterkor iszok de akkor is nagyon keveset.

2020. dec. 17. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Jó.
2020. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem jó.
2020. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mikor be vagy rúgva akkor jól érzed magad, de mikor másnapos vagy akkor már nem a legkellemesebb a helyzet:D
2020. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom ki szerint jó az, ha be vagy rugva. Valszeg lelkileg gyerekeknek, vagy szellemileg alulfejlett embereknek. Amig be vagy csiccsentve, addig jo. De amikor mar reszeg vagy, na az nagyon nem jó. En mindig megtartom a hatart ittas es reszeg allapot kozott.
2020. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: lebomlanak a falak, megszabadulsz a gátlásaidtól, kevésbé leszel befeszülve, lazábbá válsz. Ilyenkor olyanokat is megteszel, amit amúgy nem biztos. Persze mindenkinél picit más, én pl. csatak részegen is tudok komoly és erősen gátlásos lenni, de ha nem figyelsz oda kényszeresen a viselkedésre, akkor egyértelműen felelőtlenebb vagy.

Mellékesen még, kicsit szédülsz, vagyis hát nem is szédülsz, csak kevésbé állsz biztos lábakon, figyelmetlen vagy és ilyenkor jön az, hogy elbotlasz, fellököd a poharat stb. Koordinálatlanabbul mozogsz egyszerűen szólva és nehezebb is odafigyelni, kicsit lassulsz, a beszéded összemosódhat, belassulhat. Engem pl. el is nyom ha leállok picit a bulival.

2020. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, a másnaposság. Attól függően hogy mennyit iszol, a szinte semmitől kezdve a pokolig bármilyen lehet a másnapod. Ha sokat ittál, akkor másnap zúghat a fejed, nagyon szomjas leszel a dehidratáltság miatt (mert az alkohol ezt teszi), illetve picit szédülhetsz akár, rosszabb esetben hányinger is keringethet, enyhébb esetben pedig meghajtja a hasadat (nálam ez szokott lenni). Ilyenkor sokat is kell inni. Ne igyál kávét, mert az felgyorsítja a folyamatot és nagyon rosszul leszel tőle (saját bőrömön tanultam meg).
2020. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös jól leírta, de ez a reszegsegnek csak egyfajtája, pontosabban a visszafogottab. Az hogy koordinalatlanul mozogsz es ugyetlenebb leszel konkretan azt jelenti (minden embernel mas persze), hogy konkretan nem tudsz menni, csak faltol falig lökni magad esetleg, azt is ugy hogy kozben epp kuzdesz a hanyassal, elavassal, sirassal, nevetessel es stb. De van aki meg ezelott az allapot elott bealszik pl., tehat valtozó.
2020. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez elég szubjektív persze több a közös nevező. Pl ahogy 4-es írta ő nem szeret részeg lenni nekem az a legjobb
2020. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, hogy azok a tünetek mutatkoznak, amiket írtam (#5 #6). A mérték változhat, lehet te a végleteket éled meg, lehet megint más csak épphogy tapasztalja ezeket a tüneteket. Egyénfüggő, hogy ki mennyire bírja, meg persze a mennyiség is számít.

Ha a szubjektív véleményemre vagy kíváncsi, én szeretek berúgni, ha van rá társaság. Azt az évi pár alkalmat csak-csak megengedhetem magamnak, mikor kicsit jobban elengedhetem a gyeplőt, nem? Még így is sokkal kontrolláltabb részeg vagyok, mint bárki más, ez biztos, illetve sosem megyek hányásig, nálam ennyi csak a limit. Egyébként meg képes vagyok az estét is végig inni, csak ne hányjak. Fóbiásan utálok hányni. Persze a társaság maga is szabályoz engem, tehát nálam igazából a jóérzés a cél, olyan mértékben iszok csak, amennyire az ivópajtik is (akik nem csak ivópajtik, hanem valódi barátok). Amúgy meg ezt az évi pár alkalmat leszámítva eléggé visszafogottan italozok, ha egyáltalán iszok.

2020. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Én amikor részeg voltam elég koordináltan mozogtam; sőt, futni és verekedni is tudtam. Viszont elég mazochista, cinikus, scuicide és negatív: "minek éljünk, ugorjunk a Dunába a hídról!" típus lettem, tehát nem igazán tervezem többet. De azt hiszem mindenkin máshogy jön ki...
2020. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!