Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a Portugá...

Szerintetek mi lehet a Portugáliában eltűnt Maddie Mc Can nevű eltűnt kislánnyal?

Figyelt kérdés

Azért számomra furcsa hogy a szülei elmennek egy étteremben, és ott hagyják egy Hotelben a gyereküket.

Az még fucsább hogy be altatózták.

Amikor ezt megtudtam,gondoltam,hogy a szülei sem komplettek és simán lehet, hogy azért lett altatózva hogyha viszik ki az épületből ne sírjon fel.

Bár miért vitték volna ki bárhova?

De nekem ez furcsa.

Meg az is, hogy csak Maddie-t vitték el..

Lehet,hogy egy pedofil rabolta el, ez magyarázná azt, hogy miért csak a lányt vitték el.

Az is furcsa hogy a bérelt autójukban vért találtak illetve a szobájukban is azért ez nem lehet véletlen egybeesés.

Ti mit gondoltok?



#2007 #Renault #Portugália #Maddie Mc Can #Hotel Room
2020. dec. 19. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megvan a gyilkosa.
2020. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és a gyerek kb még két napot élt.
2020. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ki a gyilkosa?

De én amúgy azt nem értem, hogy a többi gyerek hogy a francba nem ébredt fel, amikor kinyílt a bejárati ajtó?

Láttam képen a szobát, elég közel.voltak egymáshoz az ágyak is.

És ami még furcsa, hogy a szülők kitörölték szinte az összes képet a nyaralásról..

És miért volt nyitva az ablak?

Lehet, hogy az ablakon ment be a rabló, egyszerűbb ott bemenni mint egy ajtón viszont ha azt berúgják annak hangja van, akár a szomszédok is hallhatják

2020. dec. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!