Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a magyar lányokból nőkből ? És az alábbi nemzetiségű emberek közül melyiket választnátok párotoknak

Figyelt kérdés

Tehát először is ez nem egy gyűlölet kérdés és nem nem arról szól hogy a magyar lányokat nőket ócsároljam vagy ilyesmi , és nem nincs semmi bajom a csajozással sem a külsőmmel , sokat foglalkozom magammal ami meg is látszik rajtam , csak szimplán unom azt a hozzá állást gondolkodás módod ami a magyar lányok egy jelentős részél van , tehát pl elvárják a luxus életet hogy kim kardhasian life style uk legyen holott nem tesznek semmit érte és elvárják hogy a pasijuk tartsa el őket , meg kb mindegyik már 18 évesen vagy ajakfeltöltésen mellműtéten vagy egyéb plasztikai műtéten már átesett és sokan már 20 évesen teljesen undorító eltorzult arcok van , aztán megy a kence fince ezerrel ilyen smink olyan smink de minden héten olyan h*lyére iszák magukat ami még egy férfi szégyenére is vallana nemhogy egy nőjére , aztán ilyen olyan fogfehérítőt használnak de meg a cigi ezerrel , meg zsirleszivásra járnak holott állandóan csokit chipset gumicukrot meg egyéb ilyen f*szságokat esznek , és érdekes más országokban a nők nagy részenek nem olyan a gondolkodás mondja hogy olyannal jön össze aki eltarja , hanem azzal akit szeret vagy szimpatikus , és igen számora az is fontos ha összejövök egy lánnyal hogy ne én legyek neki a 20.

ik , és ez azért fontos mert nekem is lett volna alkalmam sokszor de sosem tettem meg mert én megválogatom és igényes vagyok arra hogy kivel vagyok ennyi ,meg mondjuk az is igaz hogy magyarország egy nagyon szegény ország és nehezen élnek meg az emberek nem úgy mint angliában vagy amerikában ahol mondjuk egy nőnek egy teljesen átlagos normális munkából is boldogan és bitosan megél , de ez ami itt sok magyar lánynál van szerintem vicc , és az a igazság hogy már egyszerűen azt érzem hogy nem is akarok soha többet semmit magyar lánytól és egyre inkább csak külföldi lánnyal tudom elképzelni a jövőmet ,tehát család alapítás meg ilyesmi de az is külföldön , nektek mi a véleményetek ?


2020. dec. 20. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Magyar
Amerikai
Angol
Ausztrál
Kanadai
Francia
Német
Orosz
37 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
Hú baz , te itt mit fogsz kapni a magyar nőktől 🤣😂 amúgy az a vicc hogy van benne igazság amit írsz , na készülj 3 2 1
2020. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
A nőknek van elegük belőled, ettől te frusztrált vagy, és idehányod ezt a tagolatlan, központozás nélküli szóhalmazt, amit inkább el se olvasok.
2020. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%
A magyar nők a legjobbak, mondják a magyar nők:-D mit csodálkozol hogy ilyenek ? Mindig is ilyenek voltak
2020. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

1

Nem kap semmit,mert az írásából lerí,hogy szar az élete. ;)

Kerdező, keress baptista csajt, de vedd el,mert ott csak házasság utàn kapsz puncit. De legalább te leszel neki az első és nekik tilos a plasztika meg a kurvás kinézet.

Üvd, egy 32 éves, plasztikmentes, festetlen hajú magyar nő,közalkalmazott férjjel. :D

2020. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amit leírtál előfordulhat bármilyen nemzetiségnél. Mivel Magyarországon élsz, ezért logikusan a magyar lányokkal van a legtöbb tapasztalatod.

20 éves koromig semmi nem volt, se párkapcsolat, se szex. Olyan 18 évesen döntöttem el, hogy külföldön szeretnék élni és nem is kerestem aktívan párkapcsolatot, tudva, hogyha minden jól megy, úgyis hamar elhagyom az országot. Így is lett. Olaszországban élek, olasz párom lett.

Amiket leírtál rám sose voltak jellemzőek, ahogyan a barátnőimre (nemzetiségtől függetlenül) sem. Mi nem ilyenek voltunk, de másféle lányok ilyenek, és ismételten, ezeket a típusú nőket mindenhol megtalálod.

Semmi probléma azzal, ha máshol képzeled el a jövődet, ahogyan azzal se, ha bizonyos típusú lányokat nem tartasz párkapcsolatra alkalmasnak, de ne ringasd magad abba a téveszmébe, hogy Magyarországon minden lány ilyen, ahogyan abba sem, hogy külföldön ez ne létező jelenség.

22/L

2020. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Szánalom vagy, tesa.
2020. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Itt az amerikai sorstársad:

[link]


Itt az angol sorstársad:

[link]


Helyzezjelentés Ausztráliából:

[link]


Itt egy kanadai semmirekellő:

[link]


Német (ha tudsz németül esetleg kereshetsz eredeti, német nyelvű fütyizörejeket, mert én sajnos csak angolul tudok):

[link]


Férfiak milliárdjai zokognak bolygószerte. Melyikőtöket vegyük komolyan? :)

2020. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te rossz körökben forogsz.
2020. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
2 es el sem olvasod de már rögtön pálcát törsz más feje felett , te biztosan egy nagyon jó és tökéletes ember lehetsz
2020. dec. 20. 15:49
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Már megbocsáss, de ha a mai szépség + elvárt kultúrideál Insta babákból válogatsz, min csodálkozol? Annyira sötét a hozzáállásod, hogy az hihetetlen. Arról nem is beszélve, hogy valóban rossz helyen keresgélsz. Észre sem veszed, mennyi kedves, aranyos, házias lány van még, mert elvakít a saját butaságod. Talán ha nem a 90-60-90, Prince-re sminkelt plasztikp*csák lennének a kiindulási pontjaid, nem lennének ilyen keserű élményeid. Mit vártál, egy felkapott diszkóban fogsz normális párt találni, ahol 3000 + áfa a Cosmo koktél?
2020. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!