Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a magyar lányokból nőkből ? És az alábbi nemzetiségű emberek közül melyiket választnátok párotoknak

Figyelt kérdés

Tehát először is ez nem egy gyűlölet kérdés és nem nem arról szól hogy a magyar lányokat nőket ócsároljam vagy ilyesmi , és nem nincs semmi bajom a csajozással sem a külsőmmel , sokat foglalkozom magammal ami meg is látszik rajtam , csak szimplán unom azt a hozzá állást gondolkodás módod ami a magyar lányok egy jelentős részél van , tehát pl elvárják a luxus életet hogy kim kardhasian life style uk legyen holott nem tesznek semmit érte és elvárják hogy a pasijuk tartsa el őket , meg kb mindegyik már 18 évesen vagy ajakfeltöltésen mellműtéten vagy egyéb plasztikai műtéten már átesett és sokan már 20 évesen teljesen undorító eltorzult arcok van , aztán megy a kence fince ezerrel ilyen smink olyan smink de minden héten olyan h*lyére iszák magukat ami még egy férfi szégyenére is vallana nemhogy egy nőjére , aztán ilyen olyan fogfehérítőt használnak de meg a cigi ezerrel , meg zsirleszivásra járnak holott állandóan csokit chipset gumicukrot meg egyéb ilyen f*szságokat esznek , és érdekes más országokban a nők nagy részenek nem olyan a gondolkodás mondja hogy olyannal jön össze aki eltarja , hanem azzal akit szeret vagy szimpatikus , és igen számora az is fontos ha összejövök egy lánnyal hogy ne én legyek neki a 20.

ik , és ez azért fontos mert nekem is lett volna alkalmam sokszor de sosem tettem meg mert én megválogatom és igényes vagyok arra hogy kivel vagyok ennyi ,meg mondjuk az is igaz hogy magyarország egy nagyon szegény ország és nehezen élnek meg az emberek nem úgy mint angliában vagy amerikában ahol mondjuk egy nőnek egy teljesen átlagos normális munkából is boldogan és bitosan megél , de ez ami itt sok magyar lánynál van szerintem vicc , és az a igazság hogy már egyszerűen azt érzem hogy nem is akarok soha többet semmit magyar lánytól és egyre inkább csak külföldi lánnyal tudom elképzelni a jövőmet ,tehát család alapítás meg ilyesmi de az is külföldön , nektek mi a véleményetek ?


2020. dec. 20. 15:16
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen agresszív alpári stílus nőktől irtózom mint te 4 es
2020. dec. 20. 15:53
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
A négyes teljesen intelligensen leírta, amit szeretett volna. Már megbocsáss, de hogyan terveztél kommunikálni egy külföldi lánnyal, meg családot alapítani, ha a magyar nyelv is alapvető problémákat okoz neked nemcsak központozásilag, hanem megfogalmazás terén is? Közös témáról nem is beszélve. No offense, de amelyik nő intellektuálisan és/vagy külsőre ad magára, joggal nem fog leállni veled, úgy érzem.
2020. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
5 ös igen végre valaki aki megértette amit írok , tehát nem az összes magyar lány nő ilyen ,vannak normális értelmes és rendes lányok mint pl te csak sajnos nagyon kevés és igen őszinte leszek nem csak a magyar lányok nők ilyenek de a mostani magyar fiuk férfiak nagy része is eléggé gáz , tehát azt hiszik ha megvan a legújabb iphone ,meg ha van egy szakadt 20 éves bmw -jük akkor úgy viselkedhetnek és beszélhetbek a lányokkal ahogy akarnak ami szerintem nagyon gáz ,nem csodálom hogy kint élsz külföldön és külföldi párod van teljesen megértem , rengeteg bunkó és alpári férfi van itthon sajnos ezbis igaz ,de persze azért itt is van kevés kivétel ,
2020. dec. 20. 16:02
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
És te az összes felsorolt ország nyelvét beszéled is olyan szinten, hogy fenn tudj tartani egy párkapcsolatot? Csak mert egy párkapcsolathoz kommunikálni is kell ám, nem csak dugni.
2020. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
A te előző kommented is elég alpári volt, kérdező, már meg ne haragudj. Szélesítsd a látóköröd. Úgy érvelsz és olyan a világlátásod, mint egy rosszabb értelmi képességekkel megáldott óvodásnak, komolyan.
2020. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
8 as bocsi de én fehér vagyok és ezért nem lehetek a tesád
2020. dec. 20. 16:05
 17/34 anonim ***** válasza:
56%

#14:

Felsorolt vagy 3 nemzetet, amelyik ugyanazt a nyelvet beszéli. Plusz annyira vette a fáradságot, hogy 6-nál többet soroljon fel, szerinted? :DDD

2020. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%
*6-nál többet ne soroljon fel...
2020. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
7es hát ezekben az országokban alapból szerintem még mindig jobb a helyzet mint itthon
2020. dec. 20. 16:08
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem veled nem az a baj, hogy nincsen egy “20 éves szakadt BMW-d”, hanem hogy olyan 10/10-es csajoktól várod el, hogy az önkéntes bébiszittereid legyenek, akiket nem érdemelsz még és a frusztrációdat balga és ostoba módon nemzetekre vetíted ki.
2020. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!