Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a magyar lányokból nőkből ? És az alábbi nemzetiségű emberek közül melyiket választnátok párotoknak

Figyelt kérdés

Tehát először is ez nem egy gyűlölet kérdés és nem nem arról szól hogy a magyar lányokat nőket ócsároljam vagy ilyesmi , és nem nincs semmi bajom a csajozással sem a külsőmmel , sokat foglalkozom magammal ami meg is látszik rajtam , csak szimplán unom azt a hozzá állást gondolkodás módod ami a magyar lányok egy jelentős részél van , tehát pl elvárják a luxus életet hogy kim kardhasian life style uk legyen holott nem tesznek semmit érte és elvárják hogy a pasijuk tartsa el őket , meg kb mindegyik már 18 évesen vagy ajakfeltöltésen mellműtéten vagy egyéb plasztikai műtéten már átesett és sokan már 20 évesen teljesen undorító eltorzult arcok van , aztán megy a kence fince ezerrel ilyen smink olyan smink de minden héten olyan h*lyére iszák magukat ami még egy férfi szégyenére is vallana nemhogy egy nőjére , aztán ilyen olyan fogfehérítőt használnak de meg a cigi ezerrel , meg zsirleszivásra járnak holott állandóan csokit chipset gumicukrot meg egyéb ilyen f*szságokat esznek , és érdekes más országokban a nők nagy részenek nem olyan a gondolkodás mondja hogy olyannal jön össze aki eltarja , hanem azzal akit szeret vagy szimpatikus , és igen számora az is fontos ha összejövök egy lánnyal hogy ne én legyek neki a 20.

ik , és ez azért fontos mert nekem is lett volna alkalmam sokszor de sosem tettem meg mert én megválogatom és igényes vagyok arra hogy kivel vagyok ennyi ,meg mondjuk az is igaz hogy magyarország egy nagyon szegény ország és nehezen élnek meg az emberek nem úgy mint angliában vagy amerikában ahol mondjuk egy nőnek egy teljesen átlagos normális munkából is boldogan és bitosan megél , de ez ami itt sok magyar lánynál van szerintem vicc , és az a igazság hogy már egyszerűen azt érzem hogy nem is akarok soha többet semmit magyar lánytól és egyre inkább csak külföldi lánnyal tudom elképzelni a jövőmet ,tehát család alapítás meg ilyesmi de az is külföldön , nektek mi a véleményetek ?


2020. dec. 20. 15:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%
Lehet tévedek de nem te vagy aki ma vagy tegnap tett fel egy szinte ugyan ilyen kérdést és órákig magyarázták neki mekkora idióta?
2020. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
8 as az is lehet bár ezeket a köröket igyekszem messziről kerülni csak hát nagyon sok ilyen csaj van ,
2020. dec. 20. 16:13
 23/34 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező ! Te egy nőgyűlölő barom vagy, a kérdésed alapján. Mondom ezt férfiként. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, ha nincs barátnőd, minden nőt lealacsonyítasz és általánosítasz. Csupán tárgyként kezeled őket. Ha lenne barátnőd, nem irigyelném, az hétszentség.....
2020. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Magyarázhat bárki bármit a kérdezőnek,nem fogja felfogni. Azt hiszi,hogy az összes magyar lány,nő tömeg,és a többi nemzetiség lányai csak jobbak lehetnek.

Nem fogom ugyan azt leírni huszadjára mint a többiek,mert nem ismétlem őket. Ha ennyire biztos vagy magadban,hogu csak a lányokkal lehet a probléma,de mindent jól csináltál,akkor pakold össze a motyódat ès utazz ki az alábbi országokba(nem,nem most,majd a covid után)és keress ott partnert.

Csak majd ne gyere x múlva a gyakorira a párkapcsolatok kategóriába nyafogni,hogy te még mindig szingli vagy.

Emlékezz vissza ezekre a kommentekre.

2020. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
12 te szerencsétlen ? K*rva az neked intelligens szó ,mert azt is benne volt a válaszában , és miért is okoz a magyar nyelv nekem alapvető problémákat ? És igen képzeld már egy jó ideje csak angol nyelvű videókat és cikkeket olvasok ,és ezért lehet hogy nem tökéletes a magyar helyesírásom ,bár nem tudom hogy az írásomban hol van ordítóan nagy hiba , azért mert te azt mondod ja értem na szevasz ,
2020. dec. 20. 16:28
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

Jarj templomba .

Jarj a kozepiskolak ele,ha kinyitnak.

.....


Szegodj el papnak.

2020. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, mármost nem értem hogy minek olyan sokat szavaztak az orosz nőkre. Haver, nem láttál még te igazi orosz nőt. Mondom ezt én, aki félig orosz-félig magyar. Ha az orosz apámnak hazavinnék Moszkvába egy ilyen ph@szpöckölőt engem köpne szemen hogy kivel álltam össze.Hidd el, egyik orosz apának sem álma az hogy a lányának nyámnyila párja legyen(a magyarokénak sem, de az oroszok különösen kenyesek erre) "ilyen olyan hülyére isszák magukat" - nem véletlenül az oroszok isszák úgy a vodkát mint a vizet(és megsúgom van aki már 14 évesen is) Személy szerint en nagyobb mennyiségtől sem vagyok berúgni képes.

Amerikába meg lenyomnál egy ilyen szöveget egy amerikai nőnek, szétszedne a feminizmusával.

2020. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

#12

Attól hogy angol nyelvű videókat nézel meg angol cikkeket olvasol nem tűnik el a helyesírásod:D(márha nem is volt soha)

2020. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
70%
*volt valaha
2020. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

Igazából fárasztó olvasni ezt, részben a tartalma miatt is, de a központozás hiánya miatt inkább. Kb 2 nyomorult írásjelet sikerült használni az egész sirámban, ez így egyszerűen csak egy idehányt katyvasz, amit ember nem olvas el szórol-szóra, mert bántja a szemet az igénytelensége. Pedig írásjeleket tudtommal az angolok is használnak, szóval ez nem egy túl erős kifogás.

A tartalmáról igazából nem lehet mit mondani. "Ha nem tetszik valami, el lehet menni." Szíved jog külföldi lányokkal ismerkedni és máshol élni. De nálunk szegényebb országokban próbálkozz, mert a nyugati lányok durván lenézik a magyar migránsokat, nem fognak egy fejletlenebb országból érkező, még csak nem is egzotikus csávóval leállni. Hacsak nem vagy baromi jóképű, de ha az lennél, ez a szöveg nem született volna meg.

2020. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!