Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek hogyan bírják ki hogy...

Egyesek hogyan bírják ki hogy hajnalban kelnek és akkor mennek a vonathoz/buszhoz dolgozni? 15 éves korom óta nem aludtam el éjfél előtt, nekem pl maga lenne a pokol.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy idő után rááll a bioritmusod. Ha mondjuk egy hétig 1kor fekszel és 5kor kelsz, utána nem hogy elalszol éjfél előtt, de este 10kor bezuhansz az ágyadba.
2020. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
A muszáj nagy úr.
2020. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Én is éjszakai bagoly vagyok de amikor reggel kelnem kellett 4kor dolgozni már este 9 kor aludtam kivoltam purcanva.

Úgy lehet még ezt kitolni ha délután alszol 2-3 órát akkor este annyival később fekszel le es kipihentebb vagy reggel. Így fel lehet lenni éjfélig.

De ezt addig nem tudod míg nem vagy rákényszerítve.

2020. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Aki fáradt az hidd el hogy sokkal előbb is le tud feküdni.

Vannak olyan munkák ami testileg vagy lelkileg annyira ki merít hogy ha haza érsz ki fekszel tőle,ezért hajnalban már simán fel lehet kelni ha ki pihented magadat.

Tapasztalat alapján mondom.

2020. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem áll rá, ha nem vagy pacsirta típus. Nekem is voltak ilyen munkahelyeim, soha nem tudtam megszokni, és ugyanúgy nem tudtam este korán lefeküdni, mert akkorra ébredtem fel, előtte viszont egész nap karikás szemekkel támolyogtam.

Most már vállalkozó vagyok, akkor fekszem és akkor kelek, amikor akarok.

2020. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek egy részének ilyen a szervezete, egy részüknek viszont szenvedés. Aki hajnali pacsirta, annak ez meg sem kottyan. Egyetemen volt olyan csoporttársam, aki egyszerűen mindig elaludt 8 körül és felkelt legkésőbb 4-kor.

Ezzel szemben, aki éjszakai bagoly, annak más a bioritmusa és szenvedni fog. Nagyon könnyű azt mondani, hogy egy hétig máshogy kell aludni, de ez nem így működik. Ahogy egy csomó ember az éjszakai műszakot évek után sem tudja megszokni, úgy sokan a hajnali kelést sem. A különbség annyi, hogy társadalmilag elfogadottabb a hajnali kelés, mint az éjszaka fent lenni.

2020. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Hajnalban kave, koraeste Xanax. Igy ment.
2020. dec. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 évig jártam 6-ra dolgozni. Nem tudtam megszokni, este 8-kor már aludni akartam, de hiába feküdtem le, akkor is alig bírtam felkelni reggel. Fél 7 körüli kelés már jó, olyankor már magamtól is felébredek, akkor is, ha éjfélkor fekszem.
2020. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Este 9-kor fekszem le és 3/4 5-kor kelek. Mehetnék később is, de már megszoktam így.
2020. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Úgy hogy muszáj. És nem, nem áll rá az ember ha éjszakai típus, csak elviseli. Én se tudok éjfél előtt elaludni és 8 előtt funkcionálni de pl. gimiben végig 5-kor kellett kelnem, egyetem alatt meg 2 félévig dolgoztam délelőttös műszakban amihez 4-kor kellett kelnem. Nem tudtam korábban elaludni akkor sem, csak sokkal fáradtabb voltam.
2020. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!