Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15 éves srác vagyok 173cm...

Pascal Áron kérdése:

15 éves srác vagyok 173cm magas 57 kg. Sokan bántanak és beszólogatnak nekem az alkatom miatt meg kb mindennel amivel csak tudnak. Úgy érzem hátrányos helyzetbe hoz a külsőm. Mit tegyek hogy el tudjam engedni a beszolásolat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat előre is köszi! Külsőmön nem akarok változtatni

2017. nov. 26. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Suliban mindenki csesztet mindenkit.


1) Csesztesd vissza őket.

2) Csinálj belőle viccet, és úgy már nekik nem lesz vicces.

2017. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

nem az a lényeg, hogy mennyire vagy vékony. Mivel párom is az. De a lelkülete miatt ez soha nem érdekelt senkit, mivel mindig is egy kedves, határozott, nemtörődöm srác volt. Tudod olyan alkat akit nem érdekel mások véleménye ettől a kisugárzása, a beszéde határozott és kiegyensúlyozott.

Rajtad valószínüleg azt is érzik, hogy gyenge vagy és ezért szólnak be. Ha nem foglalkozol velük akkor ők is abbahagyják.

2017. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
77%
Próbáld figyelmen kívül hagyni őket, koncentrálj a hobbijaidra, tanulásra, barátaidra :) Gondolj arra, hogy te sokkal értelmesebb vagy annál a sok suttyónál. Középsuliban én is ugyanilyen szellemi nyomorékokkal jártam egy osztályba, akik cikiztek mindenért...a suli befejeztével még abból a városból is elköltöztem, felüdülés volt az új környezet :) 32/L
2017. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezek nem a külsödet kritizálják, hanem csak szimplán bántani akarnak valamivel. Ha vörös lenne a hajad azért szolnának be, ha 150 centi akkor meg azért.. Nem gondolják komolyan, csak látják rajtad, hogy sebezhetö vagy és ezt a támadási pontot találták meg elöször rajtad. Öszintén megmondom nem tudom mit kéne tenned. Engem ugyanigy piszkáltak a suliban, elengedtem a fülem mellett, ez tetszett nekik, hogy nem szolok vissza csak hallgatok, ugyhogy ugyanugy piszkáltak tovább. Nem tudom mennyi valoság alapja van a dolognak, de nemrég láttam egy videot, miszerint ha visszaszol az ember csunya szoval, akkor csak vita alakul ki, viszont ha azt válaszoljuk a sértésekre, hogy igen, sovány vagyok, de te viszont remekül nézel ki/birom a dumáid/tetszik a stilusod akkor megtorpan az emberünk és abbahagyja a piszkálodást.
2017. nov. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

változtass az étkezéseden

sportolj

verd őket pofán (majd)

2017. nov. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Mindegy hogy nézel ki, suliban, meg úgy általában az életben azt csesztetik, akiről megérzik hogy gyenge.

Menj el edzeni, az változtat az alkatodon is, egyél rendesen, nézz normális étrendet, szedj magadra egy kis izmot. A sport önbizalmat ad majd, és az elég lesz ahhoz, hogy leszálljanak rólad.

Tudom írtad a külsődön nem akarsz változtatni, de szerintem kellene. Fiú létedre kis vékonyka vagy.

2017. nov. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kivül.nézd meg kiszologat be ,és ő milyen mit tud felmutatni.
2017. nov. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

15 evesen engem a nem letezo mellizmom miatt cseszegettek. Rosszul viseltem es elpanaszoltam magam egy friss baratomnak aki birkozott. Azt mondta szivesen edz velem, csak csinaljuk. 1 ev mulva mar nem mertek beszologatni, mert en voltam a legerosebb. Kovetkezo evben mar hatalmas voltam a tobbiekhez kepest ... mire eljott az erettsegi, mar rettegtek tolem :)

Felnottem es azota eltelt par evtized ... most a csajaim szoktak csesztetni, hogy nagyobb a mellizmom mint nekik a csocsuk.


Tehat en csak azt tudom mondani, hogy kezd ej edzeni, he eleg kitarto vagy es csinalod rendesen, hamar megfordulnak a dolgok es a sok cikizes helyett, inkabb majd mindenki a te baratod akar majd lenni.

2017. nov. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Higgany ***** válasza:

Én 26 évesen vagyok 175cm 60 kg.

Párszor beszóltak emiatt a munkahelyemen. Jómagam arra esküszöm, hogy egy frappáns kontrával nagyon szépen helyre lehet tenni bárkit. Egy becenév rajtam maradt, de már rég nem vagyok szivatás tárgya. Hidd el, ha lecsapsz 3 labdát, hozzád is másként fognak állni!

2017. nov. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Két dolog:

-meg kell érteni, hogy a szekálásnak mi a háttérmotivációja (felülkerekedés, dominancia, igazából a kisember fegyvere, hogy nagyobbnak lássák)

-van technika, amivel te tudsz felülkerekedni ás a szekáló veszít


Javaslom, nézd meg a videót ezen az oldalon:

[link]

2017. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!