Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen terveitek vannak az új...

Milyen terveitek vannak az új évre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Elkezdek edzeni. Bár évek óta ez a fogadalmam...
2020. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Túlélni.
2020. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Neki ugrok (újra) az angolnak és emellet elkezdek szerintem még egy nyelvet március környékén.
2020. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Aprilistol elkezdek ujra tomegelni. Alapgyakorlatokbol pr-ozni. Felteve, ha nyitva lesznek az konditermek 😅

Oktoberben a nemet nyelvvizsgat meg akarom csinalni.

2020. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megírni a szakdolgozatom, államvizsga (szóval megszerezni a diplomát), utána szerezni egy jó munkát, költözés és szeretnék majd egy cicát is. Ezek lennének a nagyobb terveim. Angolt nekem is jó lenne újra elővenni, sajnos megkopott kicsit a tudásom, de meglátjuk ez mennyire fog beleférni a követkető évbe.
2020. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban figyelek az egészségemre.
2020. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahogy kihúzni cérnával jövő karácsonyig, mert akkor jön a Mandalorian 3. évada illetve a Boba Fett sorozat.
2020. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Latom, valakiknek nagyon nem tetszett valami, haha. Nem, nem hisztizek a konditermek bezarasa miatt. (Piros nulla)
2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit kapásból tudok:

Letörölni pár embert a FB-ről; visszakérni egy könyvemet valakitől.

2020. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Feljebb törni a munkahelyemen, mint a cunami. Rengeteg ötletem van arra, hogyan lehetne költség-, munkafolyamat- és időhatékonyabbá tenni az egészet. Eddig a háttérbe húzódtam, de eleget megtudtam ahhoz, hogy ésszerű ötletekkel álljak elő.

A másik dolog - reményeim szerint, a fentebb említettek által - párom támogatása anyagilag, hogy fellendüljön a vállalkozása, amit szeptemberben nyitott.

2020. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!