Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha valaki...

Mit lehet tenni ha valaki unja az életét?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira unom már ezt az egészet. Semmi nem boldogít. Felkelek meg lefekszem jó van dolgozok meg ilyenek de akkor is szar. Próbálok hálás lenni hogy egészséges vagyok de akkor is szar. Talán egy nő tudna boldogitani de a vírus előtt se tudtam csajozni most mitől tudnék? Gondoltam rá ide rendelek egy prostit de ez mégis csak mutter háza meg mindig van itthon valaki.

2020. dec. 23. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Talán menj pszichológushoz, hátha segít kijönni ebből, azzal hogy rámutat az okokra és a megoldásra.

És ne aggódj! Nem tudom hány éves vagy, de valószínűleg egy nagy változás közepén vagy, ahol az eddigi jónak tűnő életed már nem elégít ki. Ez egy kicsit depresszív hangulatba hoz, de ez szerintem normális.

Nincs mód arra hogy környezetet válts? Új ingereket kapj? Megtaláld, hogy mi az amitől újra érzed hogy élsz? Új sportot elkezdeni (ha véga a vírusnak akár csapatsport)? Új célok? Mondjuk egy képzés, vagy egy nagyobb fogyás, vagy akármi? Új munkahely? Ilyenkor bármi jó lehet, ne hagyd magad el!

2020. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Menj el gyk adminnak
2020. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2020. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!