Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdhetném újra?

Hogy kezdhetném újra?

Figyelt kérdés
Jövő évtől lehet új városba költözünk messze onnan ahonnan most lakunk. Én egyébként ennek örülök mivel nem szeretek itt lakni és nagyon nincs is olyan ember akivel innen szeretném tartani a kapcsolatot. Tudnátok adni tippet, hogy kezdjek tiszta lappal és hogy kezdjem újra ott?
2020. dec. 23. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kialakul majd ha már ott leszel.
2020. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el az olyan dolgokat,ami az elszúráshoz vezetett.
2020. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindenhol rossz, de a legrosszabb a fejekben vannak. Bárhova mehetsz, nem feltétlen lesz jobb. Nem egyértelmű, hogy valakivel együtt mész - párod - vagy csak egy magad? Új helyen kezdeni mostanság egész nagy, komoly vállalkozás. Sőt, kockázatos inkább. Próbálj helyt állni ott ahol vagy. Hidd el, nem csak ott van baj ahol vagy. Az egész világon. Németország, Ausztria, Anglia, Franciaország, Egyesült Államok, mindenhol baj van, komoly baj van. Szóval legyél óvatos, legyél észnél, és légy talpra esett. Ez a világ nem fog kegyelmezni, ha túl fogsz élni addig.
2020. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... mennyi időd van még felkészülni, változtatni magadon? Elvárásaid leginkább csak magaddal szemben legyenek. Ne gondold, hogy bármi változik, csak mert új lesz a környezet
2020. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz újrakezdeni? Mit értesz tiszta lap alatt? Az emberek nem fognak ismerni, ez már tiszta lap. Újrakezdeni pedig nincs mit, ha nem ismernek. Nem kell rákészülni, mert akkor csak görcsös lesz az egész. Az a legjobb, ha sodródsz az árral és lassan belerázódsz.
2020. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez negatívan fog hangzani de én is ki próbáltam.

Hiába mész máshová,magadelől nem fogsz tudni el menekülni,tegyél rendet magadban.

Ha ott ahol most vagy,jól tudod magadat érezni és nem nézel az emberekre rossz szemmel,akkor máshol sem lesz ilyen gondod.

Remélem nem veszed magadra,szimplán csak segíteni szeretnék,tapasztaltam én is külföldön,ne haragudj ha esetleg férre értelmeztem.

Kellemes ünnepeket!

2020. dec. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!