Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy olyan személynek aki...

Egy olyan személynek aki szereti a karácsonyt, kellemetlen ha egy ismerőse egész nap arról beszél, hogy ő meg mennyire utálja ezt az ünnepet?

Figyelt kérdés
Meg hogy hogyan próbálja túlélni a karácsonyt, ócsárolja az ünnepet és a rokonságát meg ilyenek, ez egy kellemetlen téma olyannak, aki szereti a karácsonyt?
2020. dec. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Intelligencia kérdése.

Aki másokat a hitükben sért, annak IQ szintje a nyakméretével egyenlő.

Bunkó.

Az ilyen alakok nem tartózkodhatnak a környezetemben.

2020. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy éli, ahogyan óhajtja. Akár áhitattal, akár utálattal, az egyik a másik érzését nem feltétlen érezheti át.
2020. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nem kell szeretni a karácsonyt, de elég suttyó dolog azoknak mocskolni állandó jelleggel, akik szeretik és akiknek fontos. Ha jóban vannak és egyszer kipanaszkodja magát az illető, az egy dolog, belefér, de ha ez visszatérő téma akkor már bunkó dolog. Nekem nem fontos a karácsony, nem is érdekel, de ha a többiek ünnepelni akarják, akkor ünnepeljék. Ha nekiállnék ócsárolni, akkor pont olyan seggfej lennék, mintha ők akarnának erőszakkal belevonni abba, hogy azért is szeressem.
2020. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, csak ugyanannyira, mint például nekem szeptembertől januárig azt hallgatni, hogy milyen szép ünnep a karácsony. Nem érdekel, aki szereti, szeresse, csak ne várja el ugyanezt tőlem is. Cserébe én sem várom el mástól, hogy ugyanúgy ne érdeklődjön iránta, mint én, szóval csak magamban pufogok, de megértem azt is, akinél egy idő után elszakad a cérna és hangosan is kimondja. A karácsonypártiak vannak többségben, és - tisztelet a kivételnek - javarészt be sem fogják a pofájukat ebben az időszakban, úgyhogy nyugodtan megpróbálhatják elviselni, ha valaki panaszkodik egy kicsit.
2020. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!