Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esetleg nektek is vannak...

Esetleg nektek is vannak olyan gondolataitok, amit mindennél jobban szeretnétek elmondani, de a hétköznapokban egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra vagyok kíváncsi, amit nem tudjátok, hogy kinek, mikor, hogyan mondjátok meg.


Nincs meg kötés, írjátok, úgy ahogy.


Pl.:

Néha annyira késztetést érzek arra, hogy valahogy felkéne dobni a hangulatunkat, lendületre lenne szükségünk nem is kevésre. Miért kell ilyen ridegen, egymásnak feszült idegekkel, karót nyelve rettegni a valóságtól nem azt mondom, hogy ne igyunk, mert teljesen józanul még is csak unalmas, de a valóság nem rossz dolog, szerintem. Az egész országra ráférne egy szupervízió (meg kéne tanulnunk jobban érezni magunkat kb)



2020. dec. 24. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára más a valóság, ezért vannak az ellentétek, amik a feszültséget okozzák. Igen, jó lenne megosztani ezeket valakivel, de a legtöbben vagy nem értik, vagy nem érdekli őket. Eddig azt hittem én gondolkodom bonyolultabban, de lassan rájövök, hogy sokkal egyszerűbben látom a dolgokat, vagy legalábbis máshogy mint a legtöbben.
2020. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mirol beszelsz.
2020. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Van. Az hogy Bell és Ais összejöjjön.
2020. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs már konkrét személy, akinek elmondanám, mert már mindenkiben csalódtam. De, arról beszélnék, hogy mennyire rosszul vagyok.
2020. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van
2020. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam ezt a kérdést, mert napról napra laposabbnak, unalmasabbnak, sablonosabbnak érzem az ember-ember közötti kapcsolatokat.

Ez a karantén csak olaj a tűzre, bár lehet csak én látom így

és az iránt érdeklődöm, hogy mivel lehetne a közhangulatot legalább egy kicsit feljebb rugdosni

2020. dec. 24. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A gondolataimhoz senkinek semmi köze. Miért kell elmondani? Minek?? Attól hogyan lesz jobb nekem?
2020. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt is a gondolataidat írtad le és az is válasz lenne, ha senki sem ír semmit.

de ha nem hát nem

2020. dec. 24. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
#6: Válogasd meg jobban azokat kikkel kerülsz kapcsolatba
2020. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!