Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha huszonévesen megműttetem...

Ha huszonévesen megműttetem magam egy olyan dolog miatt, amivel kapcsolatban az undorom egyre inkább erősödött az utóbbi években, azt megbánhatom valaha?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem mondanám el, hogy miről van szó. Van egy dolog, ami eleinte semleges volt magamban, természetesnek tekintettem rá, ám az utóbbi időben egyre inkább zavarni kezdett és elkezdtem tőle undorodni. Úgy érzem, sosem fogom kihasználni az általa jelenleg nyújtott lehetőségeket, mert hányingerem van a gondolattól is és ez az utóbbi időben csak erősödött. Viszont mindenki azzal jön, hogy fiatal vagyok és majd később nagyon megbánnám és ott fogok sírni, ahol senki sem lát, ha már nem lesz lehetőségem élni ezzel. A műtét nem csinálható vissza, ezt leszámítva nem kockázatos, nem is kifejezetten drága. Sok év kínlódásának és egy folyamatos dilemmának a végére tehetnék pontot. De irritál, hogy mások szerint meg fogom bánni és fájni fog, hogy megosztom magam tőle, mert állítólag ez a lényem része és ez tesz azzá, ami vagyok.


25 éves vagyok


2020. dec. 26. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Most azèrt nem mindegy hogy egy bibircsókról van szo vagy nemi àtalakításrol
2020. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Nem külső dolog.
2020. dec. 26. 20:15
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem fogja megoldani a problémádat. Fog születni egy újabb probléma, valamely más szerved irányába. Azoknak az esete jut róla eszembe, akik amputáltatták egyik, aztán a másik lábukat is, mert idegennek érezték a testrészeket maguktól. Mindig többet és többet vágatnak ezek le magukról olyan magánklinikákon, ahol ezt pénzért megteszik.
2020. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ivartalaníttatod magad, elkötteted az ondó- vagy a petevezetékedet, az tényleg csak a te bajod lesz.
2020. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
25 éves vagy. Ha gyereket vállalnál, akkor senki sem szologatna be, hogy majd megbanod, pedig az is egy életre szól és nem lehet visszacsinalni. Szerintem nem fogod megbánni! Ettől kellemesebb lett az életed? Igen! Akkor mi a problema? :)
2020. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
25 éves vagy. Ha nem léped meg azt, amit meg szeretnél lépni, akkor a legszebb éveid fognak eltelni ezzel az undorral.
2020. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom kiveteted a méhed.
2020. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Meg kéne gondolni... Közel sem biztos, hogy ugyanúgy gondolkozol 10-15 év múlva, mint most, és akkor tényleg csak bánat lesz, gyerek nem...
2020. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
25 évesen senkinek nem veszik ki a méhét, törvény tiltja. (és az nem is egy egyszerű műtét..)
2020. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
A petevezetékét elköthetik, ha talál hozzá orvost.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!