Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyaron kolcson adtam egy...

Nyaron kolcson adtam egy ismerosomnek 220 ezer forintot. Meg nem adta vissza es nem valaszol. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ketszer adtam neki, az elsot messengeren beszeltuk meg es errol van bizonyitekom (kepernyofoto), de utana mar viberen es az a beszelgetes mar nincs meg es ugy tudom, hogy nem is lehet visszaallitani a viber beszelgeteseket. Gondolom feljelentest kellene tennem, de nem akarom magam koltsegetbe verni es ugye nincs teljes bizonyitekom sajnos. Kerlek segitsetek!

2020. dec. 27. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy addig jártam a nyakára (naponta-kétnaponta), míg meg nem unta és nem szerzett egy másik balekot, akitől kölcsönkérte, amivel nekem tartozott és engem kifizetett.

Egy életre megtanultam: csak úgy és annyit adok kölcsön, amennyit nem sajnálok, ha nem jön vissza.

2020. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, megtanulod egy életre, hogy SOHA nem adunk kölcsön egy fillért sem.
2020. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Törvényesen kb semmit.

Ha nem adja vissza jól megvered/vereted, pénzed akkor se lesz, de legalább te és ő is tanul belőle

2020. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd a tartozására minden áldott nap amíg vissza nem adja a pénzed...Hívd fel minden éjjel és kora hajnalban.
2020. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!