Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy ismerosom akit a...

Van egy ismerosom akit a parja elhanyagol,5eve es ezert engem kozel engedettmagahoz?

Figyelt kérdés
Es egymasba szerettunk mert bennem megtalalta amit eddig nem talalt senkiben. Nemreg szakitottak, es most visszafogadta egy utolso esellyel, szerintetek ha valaki elhanyagol valakit akkor az egy szakitastol megvaltozhat? Vagy csak a latszatert csinalja ugyhogy minden jo. Mert szerintem ha valaki elhanyagol valakit.. Az nem fog valtozni ?
2017. jún. 2. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ne hidd el a hazugságokat,

2. A pasinak mondd meg, hogy erre a helyzetre ő is tudja a megoldást, majd csak azután jössz te, de nem hamarabb!

2017. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És akkor most mi van, egymásba szeretetek és dobott és összejött az exével, hát akkor mégsem talált meg benned semmit, csak kivolt már éhezve, annyira elhanyagolták. xD

Fene se tudja vagy igen vagy nem.

2017. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, lehet át lettél verve.... szakítottak, téged szeret.

Állítólag.

Akkor minek ment vissza az exehez?

Itt valami bűzlik....

2017. jún. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert hiába szeret engem is, azért 5év az 5év, és mégis csak nehéz másért otthagyni valakit, hiába hanyagolja el, a csaj gyenge, és nemtudja a helyes utat választani. kicsit furán hangzik tudom, de tudoom hogy szeret. És nem vágott át, mert megbeszeltuk hogy nem irunk egymasnak egy darabig, de nem birtunk, és ő irt elosszor. Lehet átvágásnak tűnik, de nemhiszem hogy az. Csak azert ment vissza mert bizonytalan szerintem.
2017. jún. 3. 06:50
 5/6 A kérdező kommentje:
És 2.válaszolo nem voltunk meg egyutt. Rossz volt a kapcsolatuk, es azert kezdte el masban keresni amit nem kapott meg.
2017. jún. 3. 06:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy lenyegtelen, szerintetek mit gondoljak? Mindenki aztmondta eddig hogy ha elhanyagolta, akkor a csavo mar nem fog valtozni, hiaba szakitottak.. Mert ha magatol nem valtozik akkor semmitol. Es megegy ismerosommel is volt ilyen.. Elhanyagolta a baratja kidobta visszafogadta, 1honapig jo volt, es ugyanolyan lett a csavo.
2017. jún. 3. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!