Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legnehezebb döntése? Volt, hogy úgy éreztétek, hogy nem tudtjátok megoldani a problémát? Hogy jutottál túl a mélyponton?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most állok előtte. Egy számomra fontos emberrel meg kell szakítsam a kapcsolatot, mert akármennyire is fontos nekem, folyamatosan bánt, és hosszú távon nem jó.


Neked?

2020. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyetemet váltottam. Szerettem volna ott, egyenesben befejezni a szakot, de muszáj volt dolgoznom már (másoddiploma, második alapszak) és nagyon túlterheltem magam, teljesen összecsaptak a fejem felett a hullámok, nem tudtam ezer felé szakadni, egészségügyileg is rámentem. Egyszerűen muszáj volt otthagynom, mert nem ért annyit a papír, amit ott szerzek, mindezekért cserébe. Végül egy másik intézményben estin végeztem el. Mivel pozitívan kerültem ki belőle és még tapasztalatom is lett a friss papír mellé (az egészségemről nem is beszélve), ezért könnyen túltettem magam rajta. Egy ideig az ottaniak piszkáltak, hogy szar vagyok, mert nem lett elitdiplomám, de én nem érzem magam kevesebbnek és szerintem a saját esetemben sokkal jobban jártam.
2020. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mikor el kellett engednem a kiskutyámat, mert tudtam hogy itt a vége. Az élete utolsó napjait kórházban töltötte, infúzión volt végig, és úgy tűnt hogy jobban van és van esélye. Hazahozhattam, de már a hazafelé úton láttam hogy nincs visszaút. Ahogy lekerült az infúzióról, megint borzalmas állapotba került, rájöttem hogy csak az tartotta életben amíg kapta. Egész éjjel virrasztottam vele, és kibőgtem a szemeimet. Hajnalra megszületett a döntés hogy nem hagyhatom tovább szenvedni, el kell engednem. Ahogy kinyitott a saját, helyi állatorvosunk, elvittük hogy altassa el. Ő nagyon altatásellenes, ahogy én is, de ahogy bevittem és mondtam hogy miért jöttünk, egy szava sem volt, ő is látta hogy muszáj, mert ennél minden jobb neki. Rettenetes volt, életem legnehezebb és legfájóbb döntése. Pár hét múlva töltötte volna a 15-öt, kölyökkorától nálam volt.

Ez pont három éve volt, decemberben.

2020. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy evetessem-e a gyereket
2020. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy pitiánernek tűnik, de hogy otthagyjam-e egy korábbi munkahelyem vagy se. A céget, az embereket imádtam de a projekt amin dolgoztam kritikán aluli volt, ahogy az egyik közvetlen kolléganőm is. Mindenki a környezetemben mondta, hogy álljak fel szóval végén elmentem a cégtől de bánom, mert máshol annyira nem találtam meg a helyem.
2020. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki a hármast lepontozta egy igazi érzéketlen! Nagyon sajnálom a történeteket!😭
2020. dec. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyeshez hasonlo: kapcsolat megszakitasa egy olyan emberrel, akit a peldakepemnek tartottam, es akivel rengeteg kozos munkank volt. De mar nagyon sokat bantott, es hiaba beszeltuk meg, en voltam a hibas mindenert. Akkor egy nagyon sz@r alaknak gondoltam magam, nagyon melyen voltam. Ugy ereztem, hogy a kapcsolatmegszakitassal teljesen ujra kell epitenem a szakmai eletemet. Ezen az idoszakon pszichologus segitett at. Azota mar ugy gondolom, hogy ez egy nehez dontes volt, de eletem legjobb dontese :) egy csomo pszichoszomatikus tunetem megszunt, es sokkal jobb emberekkel veszem korul magam. A karrierem is felfele ivel. A tortenet vegere a pontot az tette fel, amikor ez az ember 1 ev no contact utan megkeresett, hogy dolgozzunk ujra egyutt. Es en erre oszinte nemet tudtam mondani, semmilyen olyan ervet nem talaltam, ami miatt vele kellene dolgoznom.
2021. jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!