Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bulibol mentem haza. Tobbi lent!?

Bulibol mentem haza. Tobbi lent!?

Figyelt kérdés

Tegnap éjfél körül mentem haza egy buliból (busszal) majd egyszer azon kapom magam hogy elfog a rosszullét, hányingerem volt, szédültem. Szóltam a buszsofőrnek, kérdezte hova megyek, én elmondtam ő pedig azt mondta ne izguljak ott a következő meggálló. Hát nem tudtam mit tenni ezért visszaültem a helyemre...már elkezdtem öklendezni mikor szólt a sofőr hogy 5 perc és ott vagyunk. Én mondtam hogy már nem bírom de nem akart megállni és "rámförmedt" hogy nyugodjak már meg. Megint visszamentem a helyemre de éreztem hogy azonnal ki fog jönni belőlem minden..előttem ült egy néni és azt mondta nagyon sápadt vagyok, minden rendben-e? Én mondtam hogy persze csak fáradt vagyok...már a torkomban éreztem a savam...aztán mikor éreztem.., akkor mindent megpróbaltam: Probaltam kinyitni az ablakot de nem engedte a sofor...oda akartam ulni az elso ulesre de belegondoltam hogy nem kéne lehányni a sofőrt...igy hat hatrasetaltam..kicsit jobban lettem es probaltam inni egy kis vizet de ahogy a számba vettem az uveget es a viz a szamhoz ert egybol kihánytam mindent...mindenki rám nézett én nagyon szégyelltem magam..szálltam lefele a buszrol de megint hánytam de ezúttal sugárban és nem tudom mitol...itthon vagyok elobb ettem volna egy kis kekszet mert már jól voltam de amint bevettem a számba megint sugárban hanytam..mitől lehet? A buliban csak sort ittam de azt mindig szoktam ha elmegyek...az elobb is sugarban hanytam mikor probaltam megmosni a fogam..sos legyszi tanacsok? Nagyon ehes vagyok tegnap ota nem ettem de amint a számba teszek valami ételt egybol sugarban hanyok...:c



16/L



2020. dec. 29. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Igyál minél több üres teát, nehogy kiszáradj!

Nem baj, ha kihányod, igyál.


Bekaptál valami vírust. Most a "szokásos" influenza vírus is terjed.

Reggel hívd az orvosodat.

Hőemelkedésed, lázad van-e?

2020. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Először is a jelen helyzetben nem kéne bulizni, sem.éjfélkor hazamenni, mert mindkettő tilos.


Aztán ha már mégis így alakult, nem kéne ennyire bekarmolni.


Előbb-utóbb jobb lesz. Addig meg próbálj meg kis darabokban elrágcsálni egy kiflit...

2020. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb lehet ám kevesebbet is inni.
2020. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A legfontosabb hogy igyál. Nem baj ha kihányod, hátha felszívódik valami belőle. Holnap hívj orvost
2020. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet. Próbálkozz esetleg kólával, nekem az mindig elmulasztja a hányingert, akkor is, ha vírus. (Egyszer norovírustól én is sugárban hánytam.)
2020. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

"Tegnap éjfél körül mentem haza egy buliból"...

Már itt látszik, hogy kamu. Ugyanis bulik sincsenek és az utcán se lehet lenni. Éjfélkor busz pedig csak Pesten van, ahol nagyon ellenőriznek. Vidéken, ahol nincs ellenőrzés, nincs ilyenkor busz.

2020. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

#6

Szerinted 😀


Olyan házibulikat szoktunk tartani a tanyán... oda aztán rendőr nem jön, a hang se zavar senkit.


Az utcán tilos lenni, de lehetni lehet, ezt ne feledd 😂

(Éjszaka, sötét kabátba lámpa nélkül simán elmegyek még a rendőr melett is... iagz ami igaz kisváros...)


Távolsági busz éjszaka is van vidéken is.



Kedves kérdező, legközelebb talán igyál egy kicsivel kevesebbet, a lényeget már elmondták, hogy igyál, még akkor is ha kijön, aztán irány az orvos.

2020. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Jó kis kamu, sofőrnek ha mondanád, hogy okádni kell még le is visz, ki akarja takarítani a buszt? Na ez az első kamu, második november közepe óta kijárasi tilalom van ( sajnos) és megfogtak volna 10 fős családi rendezvények sem lehetnek, nem hogy bulik..
2020. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

2/8

"Először is a jelen helyzetben nem kéne bulizni, sem.éjfélkor hazamenni, mert mindkettő tilos."


Először is, magam úgy gondolom, hogy ennyi idős lánynak nem kellene alkoholt fogyasztania.

Másodszor viszont! Mégis milyen helyzetben? Abban, amiben Ceci néni egyszer A-t mond, aztán B-t? Ha te úgy érzed, rettegned kell, akkor rettegj és zárkózz be, ne találkozz senkivel, de ne ugass már bele abba legyél szíves, hogy mások mikor buliznak és mikor nem. Nem a te dolgod, ennyire egyszerű, nem kell fontoskodni.

De arra még válaszolj nekem légyszíves, hogy ez a brilliáns kijárási tilalom mégis hogy segít szerinted a járványügyi védekezésben? Ugye, sehogy.

2020. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

#9:

Na megszólalt a lázadó hülyegyerek. Csak nem a barinőd a kérdező? Jobban kéne rá akkor vigyáznod, nem? Te kis forradalmár, te...

2020. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!