Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik kisebb településen...

Akik kisebb településen laknak, azok, hogy jutnak haza városból éjszaka a buliból?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Például taxival.
2018. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hajnalig buliznak aztan hazamennek busszal.
2018. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem, akkor reggel 5 óráig bulizni kellene...

Taxival az megy, aki úgy áll anyagilag.

2018. szept. 27. 19:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi azt csináltuk anno fiatal fejjel, hogy ha eluntuk a bulit, még beültünk kajálni egy éjszaka is nyitva tartó gyorsétterembe, eldumáltunk ott egy darabig. Ha nem ilyen vacak hidegek vannak, mint most, akkor leültünk a parkba eldumálni hajnalig stb. Sőt, pesti bulinál olyan is volt, hogy bementünk "csövezni" a plázába a kajáldákhoz hajnalban, mikor nagyon álmosak voltunk, a biztiőr meg kiröhögött, hogy no para, ő is itt szokott aludni. :D Szintén pesti bulinál előfordult, hogy felszálltunk random éjszakai buszra (ez téli hidegebb időben), ott nem fáztunk, és bejártuk a várost buszokkal reggelig. 18 évesen ez még viccesnek tűnt. :D

Persze, ilyenkor a városi barátnők is mindig szolidaritottak, hogy nem mentek haza. Meg ez csak akkor működik, ha elég nagy a város, hogy legyenek éjszaka nyitvatartó helyek stb.

2018. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ilyen jó barátaid voltak/vannak.
2018. szept. 27. 19:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Manapság?

Általában valamelyik barátnál/barátnőnél alszanak.

Vagy taxi.

Vagy többen mennek és van valaki, aki nem iszik.. így ő tud hazafelé is vezetni.

Emellett olyan 3-4 óra körül már sok helyen megindul az élet, így beülnek a várótermekbe és ott legalább meleg van. Majd a 4-5 órás buszokkal/vonattal meg mennek is haza.


De az eléggé ritka, hogy valaki csak úgy egyedül 40-50km-el arrébb megy el bulizni úgy, hogy nincs megoldva a hazaszállítás/szállás.

2018. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Alvás a busz/vonatpályaudvaron az első járatig.
2018. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem, kíváncsi voltam, köszi a válaszokat! Nekem nincs kivel mennem, így egyelőre csak kíváncsiság.
2018. szept. 27. 19:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az autómban aludtam nem egyszer. Elmentem mondjuk 40 km-re szórakozni, és ott aludtam. Ez csak akkor kellemesebb, ha nincs hideg éjszaka.
2018. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor legjobb barátnőmmel mentünk be, akkor általában az utolsó hévvel mentünk be 22:50-essel, ezzel 23:30 körül Örsön voltunk. Utána kb még fél óra -40 perc volt mire eljutottunk a szórakozóhelyre,közben ittunk,mekiztünk stb :D . Nem kellett hajnal 5 ig bulizni,mi mindig hajnal 3-4 fele indultunk el a szórakozóhelyről az első hévhez. Pesti barátnőkkel megyek bulizni akkor meg ott alszok természetesen vkinél.


Máshogy nem működik.

Vagy ha többen mentek akkor vki bevállalja,hogy nem iszik hanem vezet.

Ilyen is előfordult a társaságból aki bevállalta,hogy nem iszik inkább. Taxi az húzósabb,de ha esetleg többen mentek akkor megoszlanak a költségek és néha ki lehet bírni,de legalább kényelmesen haza érsz.

2018. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!