Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a nagy dohány eleneség...

Ez a nagy dohány eleneség miböl fakad?

Figyelt kérdés

1. A cigit régebben nyugtató gyógyszerek minülsül ,de a mai orvos tudomány szerint is van nyugtató hatása de a tüföre is rossz hatása van.

2. Az ilyen cigi utálom embereket mégse látom,hogy segítenének dohányültetvéneken dolgozó feketéket.

3. A legkárosabb dolgok a személy autók mivel a füstje százszor károsabb mint a cigi füst.

4 Tudom sokan írni fogjátok de nem dohányzom.

Ez a kérdés nem merült volna fel ,ha az egyik haverom

Nem dohánozna ő azt kérdezte tőlem tesó nem haragsól ha rágujtók én mondtam miért zavarna ő ere azt mondta nagyon sok ember álszent ezen a téren mert nem zavara a cigi de otthon jól le oljtja a neten mert cigizik



2020. dec. 30. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
2 fajta dohányos van. 1. A kulturált dohányos aki tekintettel van a másik emberre. 2. A tirpák, aki problémamentesen rágyújt miközben te még jóízűen eszed az ebédet. Az elsővel semmi gondom, de a második fajtát nem komázom. Egyébként, ezek a bolti dohányok át vannak itatva vegyi anyagokkal és főleg ez okoz függőséget.
2020. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2%
Sose értettem miért ugranak egymásnak az emberek egy nyomorult cigi miatt. Én ezek szerint nagyon jó helyen lakhatok mert állandóan mindenhol a számba lóg a cigi még ott is ahol nem szabad és még egyszer se szólt érte senki hogy zavarja a füst. :) mondjuk nem is nagyon érdekelne ha szólnának. Mit csinál? Rendőrt hív? Mire kijönnek elszívok kettőt.
2020. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A cigiben az a legrosszabb, hogy nem csak a cigit szívó egészségét teszi tönkre, hanem a környezetében élőkét is, akik passzívan szívják a füstöt! Engem nem érdekel, hogy a saját egészségével, életével ki hogyan játszik, de azt gusztustalannak tartom, amikor mások egészségét is kockára teszi valaki!
2020. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

1.) A kokain is gyógyszer volt régen. Higany is. Abban is hittek, hogy az érvágás segít gyógyítani a beteget. Ha nyugtató kell van gyógyszer ami biztonságosabb, vagy egyéb tevékenységek amik nem adnak neked tüdőrákot.


2.) Hogy jön ez ide? Ennyi erővel csesszék meg a dohányosok mert azért dolgoznak alulfizetett munkások az ültetvényeken hogy az ő önös célú függésüket kielégítsék.


3.) Igen. Az autó füst is rossz. Tehát nyilvánvalóan az egyetlen megoldás erre hogy szívom a szar cigit és szívja velem az egész buszmegálló is.

2020. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy szokás lett, és nem lehet már betiltani. Borzasztó nélvni, hogy szeretteim is többszörös kjockázatot vállalnak értelmetlenül ez miatt az egykori borzalmas ötlet miatt, hogy szívjuk tüdőre a tömény füstöt... Nem is értem hogy lehet kitalálni ilyet egyáltalán
2020. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A #12-es arroganciája megmagyarázza. Az egy dolog, hogy a saját tüdejüket elbasszák, de szívja mindenki más is, ha meg szólnak érte akkor az arcába fújja. De ő nem érti miért ugranak egymásnak.
2020. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#16 na látod ezt telibe trafáltad ;) éppen lexarom hogy ki szívja be a füstömet és ki nem :D és igen... nem értem hogy miért szól a nem dohányos a dohányosnak amikor nagyon jól tudja hogy úgyse fogja abba hagyni az ő kedvéért :D én legalábbis biztos nem
2020. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ilyenkor az ember könnyen azt hiheti hogy lángra kapott a pofád, és segítő szándékkal kaphatsz a képedbe némi vizet...
2020. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kormány (mindenkori) már az utóbbi 30 évben.. Margit sziget futópálya, tömegsport, napi torna óra.. dohánybolt.. ezen dolgozik.. nem mostani őrület.. nagy baj volt az egészség pénztárnál.. és csinálni kellett valamit egy egészséges országért.. a cigi sok problémát okoz az egészségügynek..
2021. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!