Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan osztály/csoporttárs...

Volt olyan osztály/csoporttársatok, aki bukás miatt vetett véget az életének?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
36%
Ismertem mar olyat, aki bukott igaz nem osztalytarsam volt, de senki nem vetett veget emiatt az eletenek
2021. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem sok gondja lehetett elotte az eleteben, akinek ilyen megfordul a fejeben.😀
2021. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismertem ilyet. De ismertem olyat, aki hasonlóan bagatel dolog miatt vetett véget az életének. Vagyis, kívülről apróságnak tűnt, aztán kiderült szép lassan, hogy az adott dolog csak amolyan utolsó csepp volt a pohárban. Vagy esetleg az illető korábban is küzdött ilyen jellegű problémával, amire nem szedett gyógyszert rendesen, szóval könnyű volt kizökkenteni bármivel. Az ilyen embereknek kevés is elég. Például az, hogy összetörik a kocsijukat, bukják a vizsgát vagy hasonló. Önmagában nem hiszem, hogy ilyesmi egy ép embert odáig tud sodorni, hogy meg akarjon halni.


Mindenesetre tragikus és szomorú.

2021. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%

Mire az ember egyetemre megy, már el kell érjen egy szellemi érettséget, ahol felfogja, hogy ettől nincs vége a világnak.

Azt tudom még elképzelni, hogy az ilyet a szülei terrorizálják..

2021. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

tanítványom volt alsóban. abban az évben munkahelyet - és várost - cseréltem. pár év múlva visszalátogattam és döbbenten hallottam, hogy a nyolcadik osztály első féléve után felmászott a tízemeletesre és ugrott.

az ok: megbukott pár tantárgyból..

2021. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
#4 Persze ezért szól az egyetem a piálásról és a baszásról :D
2021. jan. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Akik ezt elképzelni sem tudják, tisztában vannak azzal mi megy mondjuk Japánban vagy Dél-Koreában?
2021. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
nem
2021. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

7

A kerdes nem hinnem, hogy rajuk vonatkozik.:D

2021. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemen volt egy srác, aki kiugrott a 10-ről. Sajnos nem sikerült neki 1 vizsa, ami miatt kirugták volna, mert már nem volt több lehetősége. Sajnos ezt nem tudta feldolgozni, ezt látta az egyetlen kiútnak. Ez még 2014- ben volt.
2021. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!