Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Legyetek őszinték! Biztosra...

Legyetek őszinték! Biztosra vehetem, hogy bántani és megalázni fognak ezek a csoporttársaim?

Figyelt kérdés

Első fele sztori, ha nem érdekel hagyd ki, a --- vonal alatt a lényeg!



Az iskolai életem sosem volt jó, folyton általános iskolától gimiig végig bántottak, piszkáltak, beszóltak, kinevettek, gúnyoltak, megaláztak!

Nem én tehettem róla, nem volt rajtam semmi nevetni való, nem voltam se dagadt se szemüveges, se nyomorék, se gazdag, se szegény, semmi, csupán, csöndes!


Nem értettem sose ez miért jogosította fel őket arra, hogy "az a gyerek miért ül ott csöndben? Figyeld már! Hé te? Nem tudsz beszélni? Szólalj már meg? Sóüket vagy? Nem hallod? Nézd a pancsert! XDDD"


Persze mindig betámadtak csoportostól 3-4en minimum!

Sokszor szóltam nekik visstza, sőt volt akinek neki is mentem miután már leöntött üdítővel, de még utána még jobban bántottak!


Köpőcső, galacsin, táskám kidobták az ablakon stb.

Szóltam én tanárnak ezerszer, ofőnek milliószór, szüleimnek, a végén mindig én voltam a hibás, mert miért nem barátkoztam velük, miért nem voltam barátságos...


A tanácsok : - "Ne figyelj rájuk!"

-Elég nehéz ha elkezdenek nyálas galacsinnal köpködni, meg dobálni nem figyelni!

- "Szólj vissza nekik!"

Egyedül elég nehéz "beoltani" 3-4 havert akik egymást védik, meg fokozzák fel!



-----



Most megyek egyetemre, amiről mindenki azt ígérte, ott kibuknak az ilyen hülyék, meg el se jutnak odáig, de hétfőn volt egy eligazítás, és már 4 gyerek, akik piszkálni szoktak olyan külsővel, viselkedéssel már néztek nagyon engem!

Meg folyton beszéltek, felröhögtek, a gólyatáboros képeken röhögtek!


Volt egy szünet közte, az egyik felállt, és elkiáltotta magát, hogy "ki jön ki cigizni?"

- Na mindig ezek szoktak engem bántani, akiknek ilyen nagy a pofájuk!


Már előre félek, hogy ezek megint betalálnak az első 2 hétben!

Sokan se vagyunk olyan 30an, szóval elbújni, eltűnni nem tudok!


Most legyetek őszinték! Biztosra vehetem, hogy azok betalálnak, és elkezdenek piszkálni?

Azt mondták egyetemig nem jut el az ilyen csőcselék, de a legtöbb az fizetős, és kicsit büfé szak amire járok!

Ezek melegedni járnak oda? Biztos lehetek, hogy megfognak szólni, meg provokálni fognak?

18/F



2014. aug. 28. 19:07
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Órán mindig suttogtak mögöttem, meg elröhögték magukat ha rájuk néztem!

Ha nem néztem rájuk provokáltak, hogy "nézz ide, figyelj! Hé, neked szólok, fordulj már meg!" ha hátul ültem hátra forogtak, mutogattak, dobáltak...

szünetben mindig oda álltak elém, kifele menet végig jó hangosan röhögtek rajtam, vagy elém álltak az ajtóban, közben gúnyos nevetés, "nyomorék, pancser, csicska, kutya, patkány" jelzők használata...

2014. aug. 28. 19:11
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Vagy mondjuk kezdj el szocializálódni. Egy felnőtt, 18 éves embernek nem így kellene viselkednie.

Bármilyen diplomád is lesz, ilyen hozzáállással semmire nem viszed.

2014. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj sportolni, box,karate kic box,lessz önbizalmad
2014. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nincs neked egy kis üldözési mániád?

Húzd ki magad, nézz a szemükbe, és kérdezd meg: hozzám szóltál Öcsi? Majd nem felhúzott vállal, hanem egyenes derékkal vonulj el előttük, de közben erősen nézz a szemükbe, ne hajtsd le a fejed!

2014. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Vagy mondjuk kezdj el szocializálódni. Egy felnőtt, 18 éves embernek nem így kellene viselkednie. "


Egyből elkezdek cigizni, inni, és buliról bulira jéárni, mint ahogy ők teszik!


"Menj sportolni, box,karate kic box,lessz önbizalmad"


Amikor neki mentem a srácnak aki évekig bántott, végül mikor leöntött üdítővel, még én lettem majdnem kirúgva, hogy agresszív vagyok, és a provokációra reagáltam!

bezzeg mikor 100x elmentem szólni az ofőnek, majd 100x az igazgatónak, hogy bántanak, akkor Ők nem tudnak velük mit tenni, csak beszélni...

2014. aug. 28. 19:18
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Sürgősen válts stílust. Ha így viselkedsz, piszkálni fognak-gyengének és gyávának tűnsz. Komolyan gondoltad, hogy el akarsz bújni? Így csak még jobban a célpontjukká válnál és pluszba rájönnének, hogy tényleg félsz tőlük. Nem.


18 éves, nagykorú fiatalember vagy, viselkedj is így. Állj ki magadért, szólj vissza, járj el edzeni és barátkozz azokkal, akik szimpatikusak Neked.


Igazuk van az előttem lévőknek, ez a későbbi karrierednek sem fog jót tenni.

Bocs, ha kicsit nyersnek hangzott.

Határozottnak kell lenned.

2014. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ilyen gyerekkorod volt. De a többieknek igaza van. Felnőtt vagy, és az ilyen életteleneket nem szabad hagyni. Igen is szólj nekik vissza, nem kell neked elviselned. Ezek mellett pedig kezdj el valami olyat, amitől szerinted neked nő az önbizalmad. pl. kezd el valamit sportolni. Amit te szimpatikusnak találsz. Lényeg,hogy fizikálisan erősebb legyél. önbizalmad is megfog nőni hidd el! Sok sikert.:)
2014. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És az "állj ki magadért" részt úgy értettem, szavakkal. Nem hiszem, hogy tettlegességig fajulna a dolog... De az edzés sosem árt.
2014. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Milyen szakon fogsz tanulni?
2014. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

# 5

Úgy látom elég komoly problémád van a világnézetet illetően, de ez a sarkítás is sokat elárul.


Te döntesz: maradsz egy olyan kis nyomi mint vagy egész életedben, vagy megembereled magad és normális férfivá is válhatsz.

2014. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!