Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek annak ellenére is plasztikáztatják az arcukwt, hogy számos rossz példa van előttük?

Figyelt kérdés
Nem újkeletű a dolog, nagyon sok embernek eldeformálódik a sok botoxtól az egész arca, ennek ellenére sokan így is plasztikáztatnak,.
2021. jan. 2. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

37 éves nő vagyok,ikreket szültem és a sok szoptatás alatt nagyon elkezdett lógni a mellem, ezért felvarratattam őket,hogy szépen álljanak

Attól,hogy anyuka lettem nem léteztem megszűnni nőnek lenni

Párommal a mai napig randevúra megyünk

Ugyan úgy sminkelek edzek

2021. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen beavatkozások elég kis százaléka lesz sikertelen, viszont a negatív véleménynek van a legnagyobb visszhangja. Ha bajod van valamivel, elmondod, ügyet csinálsz belőle, felkapják. Ha valami úgy történik ahogy történnie kell és nincs semmi gond, szóvá sem teszed sehol. Egy sikeres beavatkozás legfeljebb az orvos portfóliójában lesz látható, vagy kiteszi refenciaként a weboldalára, legfeljebb ahhoz jut el aki célzottan keresi. Egy sikertelen beavatkozástól meg felrobban az internet és azon csámcsog 3 napig a bulvármédia, ami akkor is eléd kerül valamilyen formában, ha nem szeretnéd.

Attól, hogy másnak problémás volt egy beavatkozás, nem következik belőle hogy nekem is az lesz.

2021. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én a saját környezetem példáján a kóros önbizalomhiányt említeném. Rengeteg olyan fiatal lány ismerősöm van, akik már több beavatkozáson túlestek, akár huszonegy-két évesen már botox is, pedig gyönyörűek voltak. Most pedig felismerhetetlen tömeg bábuk.
2021. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez történik ha a nőt nem veszed emberszámba csak mert nem gyönyörű.
2021. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Az eltorzult szépségideállal van a baj. Akik így néznek ki azok így akarnak kinézni. Nekik ezek nem rossz példák hanem példaképek! Én is ismerek ilyen csajokat akik 20 évesen elkezdik szétműttetni az arcukat. Az orrukat nem elrontja a sebész hanem ők kérik ezt a pici, szinte csak két cimpából álló Jacko-orrot. A feltöltött száj semmit sem ér ha nem látszik eléggé. Ők így gondolkodnak.

Dícsértem már műtött melleket (egyik barátnőmét) hogy nagyon szép, természetes! Rosszul esett neki! Hogy ezek szerint kicsi és nem elég természetellenesen kerek. Direkt akarják ezt a mű külsőt elérni.

2021. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azért mert a sok rossz példa mellett nagyon sok jól sikerült plasztikai műtét is van. Szerintem ritka az amikor egy jó orvosnál rosszul sikerül a műtét. Aki meg 10000ft-ért feltölteti a száját vagy 500000ft-ért megműtetti a mellét az meg nem tudom hogy utána miért csodálkozik ha valami nem úgy sikerül mint ahogy várta
2021. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az is hozzátartozik, hogy vélemény buborék a kerülnek. Csak azokat az embereket követik és keresik, akiknek jól sikerült a plasztikája.

Ha az elrontott műtétek érdekelnek, akkor azt fogod keresni és meglátni mindenütt. Ha csak a jók, akkor meg csak az fog szembe jönni.

2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert külső alapján itelnek meg.
2021. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hármassal tökéletesen egyetértek, dolgoztam ilyen közegben, borzalom. 19 éves gyönyörű lányok mennek mellműtétre, mert nem elég nagy, róka szemet csináltatni, mert az a menő és persze a hatalmas, bratz baba ajkakat. Ugyanebben a korban botoxoltatnak..Hozzáteszem, semmi baj nem volna a botoxal sem, egészséges keretek között, MEGFELELŐ ÉLETKORBAN. Fiataloknál pontosan a kóros önbizalomhiány és önértékelési zavar tehet róla, ami nem csoda ebben a világban. Idősebbeknél pedig a hiúság, és a függőség, mert könnyű beleesni és ezáltal átesni a ló túloldalára. Mindegyik esetben a fejekben kellene rendet tenni, pl utóbbi esetben elfogadni, hogy igenis öregszünk, amit lehet méltósággal viselni is. (tökéletes példa Audrey Hepburn vagy Monica Bellucci)

Hisz eleve az sokkal visszataszítóbb, ha valakin azt látni, hogy már-már megszállottan vív egy olyan csatát, amit nem nyerhet meg.

Semmi baj a szépészeti beavatkozásokkal, amíg az ésszerű döntés, nem pedig a fentebb említett zavarok okozzák és valami amorf lény lesz a végeredmény.

2021. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!