Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesít hogy az ex a képben van?

Idegesít hogy az ex a képben van?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 9 éves kislánya. Sokszor szóba kerül az anyukája és nekem ez nagyon fáj. A kislány nagyon kedves velem és szeretem mert a páromat látom benne, de sokszor a barátom telefonjáról felhívja az anyukáját és whatsappon küld magáról képet az anyuka vagy arról hogy épp mit csinálnak. Mikor legutóbb ez történt akkor az ex épp az aktuális barátjával küldött a kislánynak képet és láttam a páromon hogy fáj neki ezt látni. A mai napig fél az exe reakcióitól mert a kapcsolatuk alatt lelki terrorban tartotta és még mindig attól tart hogy valamit “nem jol csinál” a gyerekkel vagy bármivel kapcsolatban és emiatt mérges lesz rá. A másik ami fáj az az,hogy jó párszor kicsúszott a száján,hogy az ex jobb volt az ágyban mint én. Egyszer a nevén is szólított, bár azt hálisten nem az ágyban...Nekem ezek úgy fájnak. Valahogy úgy érzem,hogy a párom még szereti őt és ha elképzelem a jövőjét azt nem magam mellett hanem mellette látom. Bár ez lehet a kislány miatt. Nem voltam még ilyen helyzetben, lehet ezért reagálok ilyen hülyén..Ti mit tennétek?
2021. jan. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Minek húzod a saját és az ő idejét is. Lépj le. Pláne a gyerek miatt nem illdomos ilyen kapcsolatot fenntartani
2021. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyik leg Undoritobb dolog amit egy kapcsolatban mondjat valaki hogy az ex jobb volt! Engem tobbet nem latna az is biztos. Bunko tiszteletlen myomorek. Hogy tudod ezt igy elnezni??
2021. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Akit zavar az ilyesmi és nem tudja felfogni hogy az ex nem véletlenül ex, az keressen olyan pasit minimum akinek nincs gyereke. Ha még ennél is tovább menne, akkor keressen szűz pasit akinek még soha nem volt kapcsolata, és akkor egyáltalán nem lesz semmilyen ex 🤷‍♀️
2021. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. Egy hétvégi apuci exanyucival és a kölykével.

Látom neked sincs semmilyen önbecsülésed.

Ebben a kapcsolatban örök harmadik leszel ha éppen még beférsz oda.

Mit tennék? Kidobnám a francba aztán mehetne vissza anyucihoz én meg keresnék egy független gyerekmentes férfit.

2021. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Az egy dolog, hogy van máshonnan egy gyereke, ha valaki bírja a gyerekeket, az nem kizáró ok, így az ex viszont mindig is képben fog maradni. Az a gond, hogy nem tudja lezárni a kapcsolatot:

"láttam a páromon hogy fáj neki ezt látni. A mai napig fél az exe reakcióitól mert a kapcsolatuk alatt lelki terrorban tartotta és még mindig attól tart hogy valamit “nem jol csinál” a gyerekkel vagy bármivel kapcsolatban és emiatt mérges lesz rá. A másik ami fáj az az,hogy jó párszor kicsúszott a száján,hogy az ex jobb volt az ágyban mint én. Egyszer a nevén is szólított, bár azt hálisten nem az ágyban..."


#1

2021. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én szeretem a kislányt..nekem ezzel nem lenne bajom alapesetben, ha nem kukucskálna be az ex ilyen szinten és nem látnám a páromon,hogy rosszul esnek neki dolgok. Hálisten a lánnyal jól kijövünk mert nagyon kedves és nyitott felém. Nincs nagy korkülönbség köztünk így megértjük egymást.( 25 vagyok) A párom pedig alapvetően rettenetesen jószívű ember és értelmes amiért tisztelem. Ezek a megnyilvánulásai fájtak de bocsánatot kért ezerszer. Nehéz ha valakit szeretek de valami mégsem működik.
2021. jan. 2. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek annyira sivár és selejtes az élete, hogy az exével barátkozik meg tartogatja maga körül, azzal hiba összejönni. Mióta kizáró ok nálam ez, azóta boldog az életem. :)
2021. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!