Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van közületek olyan,aki nem...

Van közületek olyan,aki nem szereti a munkáját?

Figyelt kérdés
Akinek nem jött össze az,hogy megtetszett gyerekkorában valami,és elkezdte csinálni,mert azt mondták neki,hogyha ezt választja sosem kell többet dolgoznia. Vagy olyanok,akik csak szimplán nem szeretik a jelenlegi melót. Miért nem szeretitek?Mi hiányzik?
2021. jan. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, ahogy a jelenlegi munkahelyemen megvalósítják ezt a munkakört. Mást szeretek benne, mint amire itt lehetőségem van. Most egyébként éppen munkahelyet akarok váltani, és még benne van a pakliban a jelenlegi munkám, csak olyan helyen, ahol valóban úgy végezhetem, ami miatt annak idején megtetszett.
2021. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze,hogy nem szeretem.

20 évig voltam cégvezető,de a covid hiszti becsődöltetett.

most meg targoncát vezetek,kamionokat pakolok vele.

ezzel még nem is lenne gondom,mert nincs bajom a melóval,de éhbérért teszem ezt,a munkatársaim meg alkoholista leszakadt negatív trágár prolik.

2021. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom mint a szart. Bedugom a fülhallgatóm a fülembe és ordít a rock a meló végéig. Ha valaki hozzám szól vagy kiveszem vagy nem. Nem voltam mindíg ilyen, ide juttattak. Csak a lóvé miatt maradok. Elnyomkodom a billentyűzetet mintha csinálnék vmit.
2021. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eleve azt nem értem, hogy miért kell egyáltalán dolgozni és miért nem tud az élet önmagától működni. Az "ősember" gyűjtögetett, vadászott ha éhes volt. Nem volt semmi muszáj vagy kell. Nyilván kialakult egy szokásrendszere, meg folyamatosan felfedezett, tanult, hogy mit mikor érdemes csinálni, de semmi nem volt olyan, amit muszáj. Saját maga megcsinált saját magának mindent. Nem azt mondom, hogy az ősembernek jobb volt, de nem volt ez a folyamatos iparos muszáj termelés, adózás bla bla.. mindenki egyenlő esélyekkel indult ebből a szempontból.



Ha bibliai szempontból nézzük, akkor kezdetektől fogva mindig megmondták az embernek, hogy mit csináljon/csinálhat. De akkor is frusztráló.

2021. jan. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem a munkámat,igaz nem is dolgoztam sokat. Most a nyugdíjnál vissza is üt.
2021. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Hány éves vagy? Amúgy mindig hallottam mindenhol,hogy de jó lenne korán nyugdíjba menni,stb. Aztán elcsitult mindenki,nem beszélt erről.
2021. febr. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!