Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egy része itt...

Az emberek egy része itt GYIK-en miért ilyen?

Figyelt kérdés

Gondolom sokaknak feltűnt már, hogy itt egy ártatlan kérdést sem lehet úgy feltenni, hogy valaki ne kezdjen el kapásból kötöszködni, beszólogatni vagy csak úgy a semmire belerúgni a másikba mert miért ne?! Az ilyen embereknek nincs kivel veszekedni otthon és ezt a vágyat itt élik ki? Vagy csak szimplán ennyire megkeseredett szar élete van egyeseknek? Ha van köztünk ilyen és olvassa légyszíves magyarázza már el mire jó ez bárkinek is.

(Természetesen szerencsére még mindig többen vannak a segíteni akaró emberek mint ezek a troll utánzatok!❤️)


2021. jan. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartozom abba a táborba, de szerintem ez nem csak kizárólag a Gyakorin fordul elő. Általában a saját frusztráltságukat vezetik le ilyenkor. A legtöbb ilyen értelmetlenül kötekedő kihasználja, hogy nem kell nevet és arcot adnia az egészhez, így tudja, hogy senki nem veri be a képét azért, amiket mond. :) Az ilyenek általában pont a nagyon elnyomható emberek szoktak lenni, akik egy személyes konfliktusnál legelőször behúzzák a kéziféket aztán kifarolnak a szituációból.
2021. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fb-n bármilyen apróhirdetés alatt ölik egymást az emberek, bármilyen cikk, poszt, teljesen mindegy, mindenkinek a jóédes.. :D
2021. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha például valahol csak megemlítem, hogy külföldön élek, előszeretettel esnek nekem, akár a legyek az ürüléknek. Meg jön a maszlag, hogy tuti, hogy vegetálva élek idekint. És ez nemcsak itt van így, hanem például a Facebookon is. Ott pár hónapja állítottam be, hogy az adataimat csak ismerősök lássák. Létezik ugye az a külön állatfaj, aki ha vitába keveredik valakivel, akkor meglesi az adatlapját, hátha talál ott valamit, amire be lehet szólni, jobb híján a profilképre tesz valami gúnyos megjegyzést.
2021. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert itt anonimként felül kerekedhetnek rajtad.. itt mindenkinek 27 centis, mindenki nyelvtan tanár stb. Velem éppen az volt hogy egy kérdésre válaszoltam és volt benne egy vicc.. leírtam egy 15 mondatos tanácsadást vagy mit, volt egy 16. mondat ami vicc volt ( senkit nem sértett meg) erre úgy lepontoztak hogy az hihetetlen, mindenhonnan kaptam a NAGYON VICCES VAGY beszólásokat.., minden további válaszomat lepontozták ahol mindössze annyit akartam megtudni hogy mi nem tetszett nekik a válaszomba. Hihetetlen.
2021. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!