Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egy része szándékos...

Az emberek egy része szándékosan kényszeríti gyermekét nyomasztó életkörülmények közé?

Figyelt kérdés

Amit egyszerűen értetlenül szemlélek


De gondolok itt teljesen mértékben alapvető problémákra:


Mint például életér hiányára mint fizikailag s szellemileg való korlátozás.

Én se bírom elviselni ha valaki a személyes terembe tartózkodik stresszel ezáltal romlik az összteljesítmény s ebből fakadóan ez is meghatározó tényező.


Kritikán aluli már az az étel is amit már az óvodában kapnak a gyerekek pl Finomított cukor és szénhidrát nem a legegészségesebb formában legfőképp a tápanyag hiánya ami már annyira meghatározó tényező hogy ha a táplálkozás nem jó az meghatározza az életminőséget a szellemi fizikai teljesítő képességet ebből fakadóan már a rossz életminőséget meghatározója.


A másik sokszor látom hogy alapvetően akár pár ezer forintos tételből is milyen problémák kerekednek borzasztó hogy ilyen megeshet és foglalkozni kell ilyenekkel.


Ott a maslow piramis ami ad egy egyértelmű összképet h az egyén mikét valósíthatja meg önmagát ezt jelképezi a piramis csúcsa a legalján meg a legalapvetőbb fizika szükségletek levegő víz ... s a két véglet közt a többi szükséglet ..

Nos az mindenkinek egyértelmű ha az egyén megfosztjuk a legalapvetőbb szükségleteitől akkor a fő mozgató rugója azok elérése lesz...


Tehát ha elve nem minden adott akkor megfosztjuk az egyént egy teljes értékű boldog élettől.

Alapvető emberi célnak gondolom a boldogságot ami önmegvalósítás által tartom elérhetőnek.

És azt gondolnám egy szülő is ezt szeretné a gyerekének de sokszor nem ezt látom de lehet csak én gondolom így.

Amit énlátok h az emberek saját maguk generálják nyomoruk és ezt normálisnak gondolják.

És továbbá ha az egyén mit olyan miért gondolja azt hogy a nyomorát át kell adnia a következő generációba?

Ez sem neki sem a gyerekének nem lesz jó pár kivételtől eltekintve de többségében tartja a színvonalat a következő generáció.Ez jórészt csak az aktuális elitnek jó és adósrabszolgák lesznek akik önmagukat és a gyerekeiket kényszerítik rabszolgasorba és mindezt ezt önkét teszik.

Vagy az emberek többségének ennyire meghatározó az érzelem és az ösztön hogy önként vállalják a nyomort és kényszerítik utódaikat is ebbe ?



2018. dec. 27. 11:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
Én anyagi háttérhez kötném a gyerekvállalást, lehet leszolni erte, de sztem nem jo dolog a szegenysegbe szulni
2018. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Mi van pénzéheském, megint azon nyafogsz hogy nem vagy gazdag, holott semmit se tettél érte?
2018. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A szokásos rinya. Nem unod még?
2018. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Szűkösen fedeztem az igényei de rossz nézni ami zajlik s amit nekem is megkelett élne.....

2018. dec. 27. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Blablabla... Te gyerekeddel csinálj amit akarsz, a többivel meg nem a te dolgod foglalkozni.
2018. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szokásos rinya. "Jajdszar nekem, aggyatokmá' pénzt"
2018. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melózz, képezd magad, érd el hogy jobb fizetésed legyen. Persze vinnyogni könnyebb....
2018. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudnék elszigetelődni a társadalomtól ha inkább az emberek viselnek meg ?
2018. dec. 27. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem szigetelődsz el, hanem kezelteted a fóbiádat, enélkül életképtelen leszel, aki azon sír hogy miért nem tömik pénzzel, csak hogy neki ne kelljen emberek közelében lennie....
2018. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Most nem kifejezetten likviditási gondjaim vannak de alapból beleszületek egy társadalomba ami rámkényszeriti az akaratát és elkell viselenem még ha legszívesebben az országot is felgyújtanám de nincs tejhatalmam akkorelkell viselenem igaz ha nagyon sokat dolgozom akkor talán elkérhetem azt az alapvető ideát hogy nyugalmam legyen ingatlant is öröklök de akkorse tehetem még meg hogy aztcsináljam amit akkarok és mindenképpen elkel viselenem a világot legszívesebben egy lakatlan szigetre mennék egy pár könyvel de akk meg ott megint az alapdolgokkal baszakodni kell ebbe a világba majd h csak nem akkor ési meg létezni ha olyan hatalmas mint Sorosnak máskülönben kín és alkalmazkodás mert mindenféle képp kivagy szolgáltatva a rendszernek ez

2018. dec. 27. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!