Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le arról...

Hogyan szokhatnék le arról hogy folyamatosan rendelek valamit a netről?

Figyelt kérdés
Már totál függő vagyok, vagy élelmiszert vagy tisztasági cuccokat, pelenkát hasonlókat de folyamatosan. Pedig megfogadtam nem rendelek, ahhoz képest holnap is 53.000ft értékben jön holnap 3 csomagom 3 különböző helyről
2021. jan. 4. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván teljesen nem kell ezt elhagyni, de pl a wc világításnak nem látom semmi értelmét, bár lehet, hogy neked fontos volt.


Csináld pl azt, hogy a fizetésedből minden hónapban 20000 Ft-ot félreraksz (mondjuk szülinapok, karácsony, akármire jól jöhet) és “csak” mondjuk ugyan ennyit költesz ezekre az interneten rendelt dolgokra (nyilván nem a szükséges dolgokra gondolok) és így egy kis önkrontrollod is lesz.

2021. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Facebookot, Instagramot deaktiváltam, mert sok volt a reklám. Tettem fel adblockolót, ami mindent kiszűr, plusz letiltottam azokat az oldalakat, ahonnan rendelni szoktam. Én sem teljesen haszontalan dolgokat rendeltem, de nem is nélkülözhetetleneket. És szeretnék pénzt félretenni nagyobb dolgokra. De még így is nehéz megállni, hogy ne oldjam fel a blokkolást. Szerintem ez függőséget okoz, mert hormonokat szabadít fel. És nálam már kialakult ez a függés. Valójában ez csak pótcselekvés.
2021. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!