Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itthon a koronavírusban...

Itthon a koronavírusban elhunytak száma azért ilyen magas, mert a magyarok túlnyomó része egészségtelenül él, zsíros kaját eszik és semmit nem sportol?

Figyelt kérdés

Akinek erős immunrendszere van, jellemzően a covidot is simán legyűri, nagyon-nagyon minimális kivételt leszámítva. Magyarország viszont arról híres, hogy elhízott, lusta disznók lakják, akik szerint a "kis pocak" nemhogy nem gáz, hanem egyenesen kell, mert az olyan "férfias, asszonyos". Ezek az emberek most az idősek mellett a legveszélyeztetettebbek, mert az ilyen életmódból adódó tünetmentesen vagy tünetekkel rendelkező betegségek felerősödnek, az immunrendszer nem képes választ adni.

Tehát most a tohonya emberek kapnak egy leckét a az*R életmódjuk miatt végül is?


2021. jan. 5. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Egészségesnek mondhatod magad, de értelmesnek és tájékozottnak nem, ezt bárki kiszűrhette a kérdésedből. Olvass utána, hogy az erős és a gyenge immunrendszernek, milyen összefüggései vannak a COVID-19-el kapcsolatban, illetve melyik “szerencsésebb”. Többet nincs kedvem ehhez hozzáfűzni, mert egy félintelligens suttyó vagy. A legszomorúbb ebben, hogy belőled vannak többen. Mélyen hiszed, hogy ezt vagy azt tudod, de gyakorlatilag ösztönlény vagy és neked ilyen témákban nem kellene és ne is foglalj állást. Sokkal több energiád maradna, ha csak az egészséges életmódodra, egészséges táplálkozásodra koncentrálnál.
2021. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,hanem azért, mert akit elütött a villamos, azt is beleszámolják.
2021. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Azt elfelejtetted, hogy akinek van vmi alapbetegsége ők is hatványozottan veszélyeztetettek és könbyebben belehalnak. Ilyen emberből van sok olyan is aki fiatal és el sem hízott.
2021. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

#9 leírta lényeget.

Mellesleg én egy lusta, kövér disznó vagyok (a te nézeteid szerint legalábbis), viszont az immunrendszeremet bárki megirigyelhetné. Még influenzás sem voltam soha. Közvetlen családtag fokozottan veszélyes helyen dolgozik covid-szempontból, de sem ő, sem senki a családból nem lett beteg. Hatan lakunk együtt (nem, nem kisebbségi család, hanem 3 generáció). Vagy ha lett is, észre sem vette.


Te meg egy suttyó bunkó vagy. Előbb fog téged elvinni ez a nyavalya, mint engem, erre mérget is vennék.

2021. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

A statisztika meg a valóság az két különböző dolog!


Számtalan esetben megtörtént, hogy nem covidos halottat covidosnak nyilvánítottak. Jobb esetben megkérdezték a hozzátartozókat, rosszabb esetben csak random beírták a halotti kivonatba halál okának a koronavirust. (Ismerősi körömben is történt ilyen)

2021. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Ismerősi körömben nekem is. Mikor rákérdezett azt mondták, hogy ez csak statisztika...
2021. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!