Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van velem? Már lassan 3...

Mi van velem? Már lassan 3 éve nem hagyom abba ezt a tevékenységet.

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy nekimentek a kocsimnak a ház elött és otthagyták, se kamera se semmi két nap után láttam csak meg, hogy furcsán áll megnéztem és végig húzta valaki talán kisteherrel.


Lett kameránk, és itt szögezem le, nem érdekelnek a személyiségi jogok, csak az hisztizik akinek vaj van a füle mögött. Egyébként is, ha messengeren beszélsz mondjuk az adidas cipőről az fog megjelenni.. személyisegi jogok..


Na, lett kameránk azóta oda parkolok ahová rálát, mivel közterület ezért ha elmegyek akkor valaki odaáll én akár éjfélig is fönt maradok azért, hogy figyeljem, mikor szabad a parkoló. Akkor kimegyek odatolom, mert hangos nem indítom be. Na ezt csinálom 3 éve, az autó értéke szinte semmi, de nekem sokat ér.


Hogyan álljak le erről? Kéne tanulnom, de most is figyelem az autóst mikor megy el, megnéztem egy aranyos csaj parkolt be... látjátok? Feleslegesen ezt is megjegyeztem.. nem inkább tanulok, mert addig nem tudok másra koncentrálni. Garázsom meg 20 perc séta, reggel meg esik az eső, nem akarok megázni.. Van olyan, hogy el sem megyek sehova, csak, hogy ne foglalják el a "helyem" ami közterület és nem, nem szoktam mondani senkinek, hogy ott én állok, ha üres odamegy a kocsi, volt olyan, hogy szaladtam ,tolattam hátra erre beállt más, visszamentem és figyeltem tovább, persze mérgelődtem, aztán 2 hétig ott parkolt két hétig szörnyen aludtam..


Örülnék egy garázsnak a közelbe, de egy eladó volt.. kint volt a "eladó" tábla 4 órát.. mondjuk pénzem nincs rá max. ha eladom az enyémet.. de az meg aknás és nem tudnék szerelni, de 20 perc séta :((((


Szóval ez ami engem "terhel".


"Irigylem a problémád kommenteket ne irjátok ha nem írjátok le a saját problémáitokat " köszi.


2021. jan. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem teljesen értem a kérdés lényegét.


Abszolút túlpörögsz ezen. Oké, szomorú, ami történt, de lássuk be, azt írod, egy értéktelen autó, mi történik, ha valaki véletlenül megint meghúzni az oldalát? (Amúgy nagyon ritka az ilyesmi.)

2021. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz ,nem ennyire beteg módon de én pl utcafronti ablakom elé szoktam pakolni,hogy lássam a kocsim. Ha néha messzebb sikerül megállnom és közben látom, hogy meguresedik előttem, akkor kimegyek gyorsan és átallok
2021. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így jártál haver. Vegyél házat udvarral, es nem foglaljak el a "parkolod".
2021. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van udvar, csak szüleimet zavarja ha beparkolok.. mert ott börgetném a kocsit reggel azt meg nem engedik.

:(

2021. jan. 6. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem a szüleidtől származik ez a mániád? Nem beszélnek veled lekezelően, durván, vagy akármilyen módon, amit megalázónak érzel, amitől félsz?
2021. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, lekezelőek.. miért függ össze?
2021. jan. 8. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!