Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok venni előre dolgokat...

Szoktatok venni előre dolgokat hogy jó lesz x év múlva? Vagy valakinek valamire?

Figyelt kérdés

Bertók Fruzsina youtbernél szoktam látni, hogy megvesz pl terhesen a születendő gyerekének pl egy termoszt vagy bögrét.

Én nem tudom, hogy én gondolom-e rosszul, de nem szoktam megvenni évekre előre valamit?

Hanem csak egy egy évre pl. januárba látok egy karácsonyi diszt olcsón akkor megveszem jövőre, de pl nem fogok venni 12 évesnek való ruhát, ha gyerekem sincs, azzal az érvvel hogy jó lesz egyszer valamire valakinek :D


Ti hogy szoktátok?


2021. jan. 8. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Edényeket, evőeszközöket vettem annak idején előre, akkor volt jó árban, poharakat, bögréket gyűjtöttem össze McMenüvel, most évekkel később meg használom, nem kellett még erre is költeni, amikor lakást vettem, addig meg, amíg el nem költöztem a szüleimtől, az egyik szekrényem aljában tároltam, becsomagolva.
2021. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem meglevő gyereknek 12 évesre való ruhát venni hülyeség. Terhesen bögrét venni, ami 1 évesen már hasznos lesz, bölcs előrelátás. A gyerekek gyorsan nőnek, változnak az igényeik, nekik időnként van értelme előre vásárolni.
2021. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!