Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt ez az ember? Többi lent

Ki volt ez az ember? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár éve egy YouTube emlékvideót láttam róla, egy kocsiban ült és mesélt hogy mi történt. Azt tudom róla, hogy telefonon felhívott valakit akivel nagyon csúnyán beszélt és ebből valami gond lett, valami uzsorással beszélgetett azthiszem, megrágalmazta. Később öngyilkos lett, a videó végén úgy búcsúzik el, hogy ekkor meg ekkor gyújtsanak érte gyertyát ha nem gond. Azthiszem hogy korábban polgárőr is volt. Talán a felesége töltötte fel a videót de lehet maga a férfi.

2021. jan. 8. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki volt, de amit tett, meggondolatlan volt. Az öngyilkosság meg gyávaság. Sok mindent nem tudunk, nem olvastuk az ítéletet, nem ismerjük a részleteket és körülményeket. Akárhogy is volt, Isten nyugosztalja.
2021. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!