Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki nagyon berugni?

Ciki nagyon berugni?

Figyelt kérdés

Tegnap egy lány osztalytarsam tartotta a szulinapjat, kb 8-10en voltunk, főleg osztály- és évfolyamtársak. Nem iszom sokszor, ha is, akkor nem sokat. (Nem szoktam berugni).

Viszont tegnap eléggé sikerült. Volt pálinka, ami nagyon itatta magát, meg söröztem. Emlékszem, hogy hánytam, a karomat is lehánytam, meg aki hánytatott, az is rosszul lett a hányás szagától, és ő is odahányt. Majd egyszer elestem a teraszon (elcsúsztam). 4-5 sört ittam, meg 5-6 felest, meg az, hogy nem ettem semmit szinte tegnap eléggé betett. Reggel nagyon kínos volt, kicsit csesztettek is, jött a szokásos, “te élsz?”, “nagyon offon voltál” stb stb. Tettem is ki instastoryba pár képet, amik elég kellemetlenek nekem.


Tudom, mindenkivel megesik, csak rossz érzés volt, mert most én voltam az, akin eddig mindig jót szórakoztam. Továbbá egy kis, zártkörű, meglepetés buli volt, kb csak összeültünk iszogatni, és ez lett belőle.


Tudom magamról, hogy szorongásaim vannak, és egy kis szociális fóbiám (visszahúzódó vagyok, meg pl nem merek gyakran köszönni embereknek, odamenni, stb.), továbbá tagadom szinte mindig, ha be is rugok. (Letagadom, hogy másnapos vagyok stb stb), pedig 19 vagyok, a tesóm valamiért a szüleimmel mindig jót röhög az ivós storiyain, de én nem merem elmondani sokszor, max annyit, hogy ittam pár sört, de nem volt semmi extra.



19/f


U.i. A koronás poénokat spóroljátok meg pls, ott aludtam



2021. jan. 9. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat bárkivel, de szerintem azért kellemetlen. Vannak társaságok, ahol pont ez a cél, hogy minél jobban leidd magad, de az én közösségeimben ez inkább kellemetlen, mert végtére is senki nem úgy tervezi az estét, hogy hánytat valakit aztán felmos utána.

Nem leszek rossz véleménnyel az ilyenekről, de kevésbé szívesen hívom át őket magamhoz házibulira, mert hát nem szeretnék egy szőnyeget se tönkretenni. :D

Cikinek ciki, de mivel a többséggel előfordul, nem lesz hosszútávú stigmád miatta. Tanácsként írom, hogy egyrészt lassíts le, amikor érzed, hogy megszédülsz, ne keverj semmit, igyál mellé vizet és egyél sokat, mert az felszívja.

19/L

2021. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ciki, de megesik fiatalon.

Velem is volt egyszer egy ilyen, azóta nem bírok whiskyre nézni. Ennek kb 12 éve. :)

2021. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkivel megesik néha, aki nem a 4 fal között él. Szépen mosolyogsz, és idővel elkopik.
2021. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2021. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én múltkor céges bulin mentem el hányni, mert nem bírta a gyomrom az egyik piát. Mindenkivel megesik néha.
2021. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gáznak gáz, de ilyen szinten, ahol a szórakozás az otthon piálást jelenti ez csak pillanatnyi fellángolás. Jövő héten más csinálja majd így, aztán el is felejtik a te esetedet
2021. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!