Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, ameddig nem ettél és miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1 nap. Azért, mert rosszul voltam.
2021. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Másfél nap, szintén rosszullét miatt.
2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

#vallás

Nem vagyok vallásos.

#betegség

Ha beteg vagyok is eszek.

#fogyókúra

Sose fogyóztam.

#depresszió

A depresszió se befolyásol, enni szeretek, na...

#szegénység

Annyira szegények se vagyunk...



Egyszer viszont volt, hogy a reggelimmel s 2 banánnal voltam vacsoráig. Egyszerűen nem voltam éhes. De akkor se voltam reggeltől estig étel nékül, mert a 2 banán megszakította a "koplalást".

2021. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
48 óra, csak vizet ittam és az utolsó evésnél sem zabáltam tele magam. Csak kipróbáltam kíváncsiságból. Semmi extra nem történt.
2021. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap, utána is csak minimálisat. Kisebb koromban azt hittem, hogy egy gombóc van a torkomban, és nem nyelhetek. A saját nyálam se nyeltem le, de érdekes módon nagyon sokat ittam. Később az orvosok azt mondták lelki okai vannak, és 1-2 évig pszichológushoz jártam. Azt mondták, nincs különösebb bajom.
2021. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresztül mentem egy betegségen, akkor rövid idő alatt 20 kilót fogytam, és már csak a kaja gondolata is hányingert okozott. Szóval hetekig csak napi pár falat, amit belém diktáltak, utána meg 2 hét kórház, ott se vittem túlzásba.
2021. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
85%
3-4 nap, beteg voltam. Majdnem egy fél év volt visszaszedni a súlyt ami lement rólam.
2021. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét, olyan betegségem volt ami miatt semmi étvágyam nem volt, 2x próbáltam enni, de pocsék íze volt és kiköptem
2021. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hét volt: új környezetbe kerültem, és nem mertem enni...
2021. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2-3 nap, amikor egyáltalán nem ettem semmit, utána hetekig is csak néhány falat. Szakítás után hetekig gyomoridegem volt. Egyszerűen nem voltam éhes, kedvem sem volt enni. 2 hét alatt lement rólam 7 kiló.
2021. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!