Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, ameddig nem ettél és miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48 óra, csak vizet ittam szintén. Böjtöltem.
2021. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző nap déltől másnap reggelig, ezt folyamatosan.

Valszeg diagnosztizálatlan anorexia miatt.

Már nem csinálom.

2021. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ...Laci ***** válasza:
100%

1 hétig böjtöltem saját elhatározásomból, vallási okból.

1 és 3 naposakat is csináltam.


Lelkileg tisztábbnak, céltudatosabbnak éreztem magam utána, de közben sok kísértés nehezítette. Ezek nem úgy jöttek, mint máskor. Sokkal gyakrabban. Harc volt.


Testileg az segített, hogy a vizes palack mindig ott volt. Így a vérnyomásom soha nem esett le.

Böjt után is vigyázva, fokozatosan kellett újra visszaállni a rendes étrendre. Ezt sokan nem veszik komolyan, ami bajok forrása lehet.

2021. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5 nap. A fülem miatt, a repülő után bedugult, és rossz volt nyelni.
2021. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3 nap. De aludni se aludtunk. Hazibuli volt
2022. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 napig nem ettem semmit, de úgy, hogy előtte már 1 hónapja napi egyszer ettem csak, akkor is vagy 2 tojást vagy pár szelet uborka karikát. A bmi-m ekkor már 16.3 volt, olyan szinten semmi erőm nem volt, hogy nem tudtam már lépcsőzni, nem volt semmilyen nadrágom, ami nem csúszott volna le rólam. Ezt még megspékeltem többször 36 óra nem alvással és olyanokat hallucináltam, hogy lebegek meg ilyesmik. Szörnyű időszak volt. Egy nagyon durva szakításon mentem keresztül, akartam én enni, de sajnos undorodtam az összes létező ételtől.
2023. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!