Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40-es Férfiak mivel telik egy...

40-es Férfiak mivel telik egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés
Kissé céltalannak érzem az életem, nincs motivációm semmihez. Kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorú férfiak mivel töltik az idejüket a munkán kívül. Mi ad nektek motivációt?
2021. jan. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Evés,ivás,alvás,
2021. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt a fiammal sakkoztam például. Az jó volt.

Ő 10, én 40.

2021. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Itt olvasgatok és jó érzéssel tölt el,

hogy -nálamnál- mennyi életképtelenebb ember van itt.

2021. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3/3 Örülök, hogy feldobtam a napodat. :)
2021. jan. 9. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem dolgozik és mivel neki van jogsija, ő intézi szinte az összes bevásárlást. Még mosást szokott berakni, más házimunka elég távol áll tőle, de szerintem én se végzek több házimunkát nála, mert már ritkán főzök, az elvitte az egész életemet. A gyerekkel szeret társasozni, időnként egy haverjához megy át társasjáték partira. Nincs már annyi türelme a kislányunkhoz, mint régen, sajnos sokszor az van, hogy ledobja magát a TV elé meccset nézni, a gyereket meg leszedálja az okostelefonnal. Ezen kívül filmeket szokott nézni a laptopon. Barátai nem nagyon vannak, soha nem is voltak. Néhány havonta elutazik a szüleihez a gyerekkel pár napra. Régebben, amíg jó volt a házasságunk, sokszor néztünk filmet összebújva és nagyon sokat társasjátékoztunk. Most már nem is alszunk egy szobában, szóval a magányt ő is ismeri, meg én is. Nincs hova mennie, úgyhogy beletörődött. Meg én is.
2021. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez olyan szomorú :(

Annyira nem akarom így végezni az életem

2021. jan. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem dolgozik 8 órában és vállalkozása is van. Ha otthon van, akkor néha játszik a gyerekekkel, az akváriumot rendezgeti (pl most 1 hétig LED lámpát szerelt rá, vezérléssel). Sokat megyünk kirándulni. Barátaival szinte csak telefonon tartja a kapcsolatot a vírus miatt. Ami őt élteti, az a balatoni nyaralónk. Ott egész nap kint van, ás, szerel, hegeszt, bütyköl, ültet. Kb. Minden második hétvégén lent vagyunk, plusz nyáron több hetet. Ott sokkal nyugodtabb.
2021. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó jól hangzik. 6/7-et sajnálom. Hogyan jutottatok idáig?
2021. jan. 10. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Boku wa dokta tony tony choppa omoshiroi tonakai, give me some party
2021. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!