Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27+ éves férfiak, akik átlagos...

27+ éves férfiak, akik átlagos keresettel rendelkeztek havonta! Ti hogy éltek? Lakás, albérlet, család, barátnő van-e? Szociális élet milyen, kikapcsolódás, bulik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Albérlet van, külföldön élek, a családommal ritkán találkozom. Bulizni nem járok.
2017. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Jól élek szerintem. Eddig 160at kerestem (nettó) (+ kis cafeteria) most 185 lesz jövőhónaptól.

Jelenleg albérlet van a menyasszonyommal, 2 éven belül saját lakásba vágunk bele.

Mi rendszeresen járunk kikapcsolódni, hetente 1 randi, ha van valami nekünk tetsző film, akkor oda is elmegyünk és évente egyszer egy hosszú hétvégére mindenképpen elmegyünk kikapcsolódni. Ezenkívül persze a haverjaimmal is össze futunk hetente-két hetente, ahogy ráérünk a munkától.

2017. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Saját házam van, feleségem, gyereket még most tervezzük, a ház-hitelem (régi vályogházat alakítunk át szép lassan, de megéri) 2 év múlva jár le.


Bulik havonta egyszer, nyaralni évente járunk.


28ffi

2017. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
26%

Fura nekem ez a kérdés.


Ugye nem azért kérdezed, mert 27 éves vagy és egy nő azt akarja, hogy ilyen fiatalon vedd el feleségül?


Most azt tudni kell, hogy egy férfi legszebb évei 30-38 évesen vannak. Akkor a legkelendőbbek. A nőknél ez 18-28 évesen van. Szóval ha most itt van neked egy 27 éves nő, aki már közeledik a harminchoz és gyereket és családot akar, az ne egy 27 éves férfitől akarja ezt, hanem mondjuk egy 37 évestől. Ez az önzőség legnagyobb foka egy nőtől, ha egy fiatal pasitól akarja elvenni a legszebb éveit.


Te ne kövess el ilyen hibát! Az ilyen nőt, meg kell dugni még párszor és kidobni. Még most jön az élet krémje egy férfinak!

2017. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
41%

Aha, szóval lepontoztak a nők. Értem.


Általános tény, hogy egy nőnek a 20as, a férfinak a 30as évei a legszebbek.


Szóval egy nő, miután 10 éven át élvezhette a fénykorát, azt hogy ezer pasi közül válogathat és minden pasi oda van érte és füttyszóra megkap mindent a férfiaktól, az amint elkezd kinőni ebből és 30 felé közeledik, azon nyomban vegyél el feleségül és csináljanak neki gyereket! Méghozzá fiatal pasi legyen a férje!


Bezzeg egy férfi aki 30 éves koráig csak küzdött és szenvedett minden apró sikerért, minden punci csak nehéz és keserves próbálkozások árán jött össze, az amikor elérkezne abba a korba, amikor már tapadnak rá a nők és végre élvezhetné ő is egy kicsit az életet, ne tegye! Hanem azon nyomban állapodjon meg, fogadjon örök hűséget egy vele egykorú nőnek és utána már másról se szóljon az élete csak a hangos gyerek üvöltésről...


Lehet, hogy vannak ilyen felfogású nők, igazából egészségükre, én de én 35 előtt ha a fene fenét eszik se fogok megházasodni, de inkább 40 lesz az. És egy 6-12 évvel fiatalabb nőt fogok feleségül venni majd. Engem nem fognak kihasználni, és ha férfi vagy, javaslom vegyél példát rólam, és te se hagyd, hogy ezt tegyél veled a nők!

2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Havi netto 150 ezer korul keresek. 2 eve van felesegem, augusztusra varjuk a kisfiunkat. Alberletben elunk mert ismeros altal nagyon olcson tudjuk berelni, mellette sajat lakasra gyujtunk (kb. egy lakas aranak 60-70%-a mar megvan). Ahogy az idonk engedi eljarunk kikapcsolodni, kirandulni, etterembe, vagy csak a baratainkkal talalkozunk, altalaban havonta 1-2 alkalommal sikerul is osszehozni ezeket.Bulizni nem jarunk. Nyaralni evente 1x megyunk 8-10 napra altalaban kulfoldre de pl. tavaly nem tudtunk menni egeszsegugyi problemak miatt es iden se fogunk a babavaras miatt, majd talan jovore.
2017. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Én szerintem élhetően és izgalommentesen élek....fizum kb 260ezer és általában 80 ezer plusz, ezen kívül cafetéria nomeg ruhapénz ez meg az....szal menőzni kifejezetten ezzel nem lehet de most elég

lakás van,de nem a sajátomban lakom.

család, barátnő nincs de helyette van tévé

2017. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

"Szóval egy nő, miután 10 éven át élvezhette a fénykorát, azt hogy ezer pasi közül válogathat és minden pasi oda van érte és füttyszóra megkap mindent a férfiaktól, az amint elkezd kinőni ebből és 30 felé közeledik, azon nyomban vegyél el feleségül és csináljanak neki gyereket! Méghozzá fiatal pasi legyen a férje! "

Minden kérdés alá kötelező legalább egy hímsoviniszta véleménye.

Szerintem meg aki még 27+ éves korában is szűz az nem véletlenül szűz. És nem a nők tehetnek róla, hogy lúzer.

2017. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, saját (hitelmentes) lakásban élek egyedül, mert 3 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, akivel egyébként közös jövőt terveztünk, házasság, gyerek stb., de az összeköltözés után kiderült, hogy nem tudunk együtt élni.

Havi keresetem 200 és 350 ezer között van, nincs fix fizetésem, jutalékos rendszerben dolgozom.

Kiterjedt baráti körrel rendelkezem, férfiak, nők vegyesen, hetente kb. 2-szer szoktunk "bulizni", ami nálunk inkább már csak közös sörözések a közeli kocsmában.

Mellette sportolok, heti 2-3-szor megyek konditerembe és 2-3-szor futok 8-10 km-t, nekem ez az igazi kikapcsolódás.

Nőkkel szoktam ismerkedni, randizni, de egyelőre nem találtam párt az exem óta, remélem ez változik majd, mert már szeretnék megállapodni, családot, gyerekeket, de nem minden áron.

2017. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
#8: attól még, hogy valami neked nem tetszik, még nem lesz hímsovinizmus. A válaszoló semmi csúnyát nem mondott a nőkről, még csak nem is degradálta le őket csajokká vagy ilyesmi.
2017. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!