Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 év körüli meg tanuló...

18 év körüli meg tanuló középiskolások ti mire költitek a pénzetek?

Figyelt kérdés

Főleg diák munkával keresett pénzre gondolok már vettem telot méreg drágán fülest hangfalat stb meg egy rakat ruhát és nem nagyon tudom mire költhetnék szinte csak ruhákat veszek minden pénzemből.

Azon gondolkozom mások mire költhetnek mert ruhákon kívül semmi értelmes nem jut eszembe.

Gondoltam fő iskolára tehetnénk félre de nem láttom sok értelmét,mert ha nem sikerülne állami ösztöndíjas akkor sehogyse lenne fél évente min 300 ezrem rá akárhogyan tennék félre szóval tényleg várok ötleteket , hogy milyen értelmes dolgokra lehetne költeni


2021. jan. 10. 01:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Cigi, pia, prostik
2021. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Mivan? Tesó mit dolgozol? Kérlek valahogy utalj már nekem... Kéne barátnőmre meg ilyesmik:D
2021. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert muszáj elkölteni?!
2021. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál, hogy talán meg kéne takarítani, félretenni, hogy majd értelmes dologra költhesd? Lakás, autó stb?
2021. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Áru feltöltőként dolgoztam sokat.

Autóra gondoltam de úgysem tudnám fenntartani amíg nem fejeztem be a sulit és nincsen fix munkám és keresettem. Ha oda jutok , hogy elköltözök otthon csak albérlet jöhetne szóba mert házat venni méreg drága azt meg havi szinten kell fizetni annak nem látnám értelmét, hogy lakbére gyűjtsek évekkel hamarabb amikor azt úgyis majd egyszer a fix munkámbol kell fizessem.

Ezért nincsen semmi ötletem, hogy mire költhetnék ami értelmes és tényleg hasznát veszem.

2021. jan. 10. 01:58
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél gépkocsinyeremény betétkönyvet.
2021. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én a bershkából szeretném a Hello Kitty cipőt, csak sokan találom.

De ha már így alakul a dolog , hogy nem tudod mire költeni nekem megveheted.😂

Egyébként én ilyen elektronikai kütyükre szoktam, mint például fényképezőgép, rádió, E-book olvasó, vagy a legújabb hangszóró.

2021. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*soknak találom
2021. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6

Az mi a túró? Sose hallottam még róla

2021. jan. 10. 02:38
 10/19 A kérdező kommentje:

Te meg egy igazi kulturált álatt.

Miért nem lehet normálisan válaszolni?

2021. jan. 10. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!