Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt miért ennyire sok a...

Itt miért ennyire sok a rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés

Akár milyen kategóriában olvasgatok biztos van több rosszindulatú beszolas, bunkó, kötözködni vágyó egyén. Ha válaszol is a féltett kérdésre azt is lekezeloen, bunkó mód teszi. Mi van itt?

Máshol is vannak tudom, de nem láttam még egy olyan kérdést ahol ne lenne minimum 3.


2021. jan. 10. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy természetes válaszreakció a sok ostoba, rinyálni idejáró, felelősséghárító szarzsák kérdéseire.
2021. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ide járnak levezetni a bennük felgyülemlett feszkót, mert az életben nem tudják, mert ott lapítaniuk kell mint az a bizonyos a fűben.
2021. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos minden online platformon így zajlik, nem csak itt.
2021. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

tényleg szar-a mennyiség és a gátlástalanság....

legalább ha gálánsak lennének...

2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Udv Magyarorszagon. Itt a valo eletbem is ilyen frusztralt meg bunko mindenki.
2021. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Ezek szerint nem játszol online semmiféle multiplayer játékot. Ott vannak igazán csak haterek.
2021. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi minde kinek.

De ami itt megy az már gusztustalan!! Olyanokat olvasok, hogy sokszor fel akad a szemem. Botrányos ami itt is megy.

2021. jan. 10. 17:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
igazából én sem értem miért....attól hogy másokat leszólunk eltiprunk nekünk nem lesz jobb-max átmenetileg sem
2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is gusztustalan. Annyira szörnyű, elszáll az agyam mindjárt. Hihetetlen, hogy képesek az emberek ilyesmire. Milyen világban élünk, komolyan? Én már nem bírom. Esküszöm, nem bírom. Egyszerűen, hányni fogok. Olyan rossz így élni. Miért ilyenek az emberek? Nem is akarom megérteni, csak panaszkodni akarok, életem végéig, hátha ezzel segítek valakinek valahogy, hogy jobb legyen ez a világ, ami annyira rossz, hogy már nagyon rossz.
2021. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
igazad van de eltaposni leigázni biztos jobb az embereket-értem az íróniádat-Hódító vilmos!
2021. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!